NewsyFilip Chajzer pokazał tatę w młodości. Zygmunt Chajzer wyglądał jak kulturysta? "Sztosowy facet"

Filip Chajzer pokazał tatę w młodości. Zygmunt Chajzer wyglądał jak kulturysta? "Sztosowy facet"

Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer
23.11.2023 09:05

Filip Chajzer znany jest z podejmowania różnorodnych aktywności. Gwiazdor TVN zaangażował się między innymi w walkę z otyłością i rozwijanie w Polakach pasji do zdrowego stylu życia. Razem z Leszkiem Klimasem postanowili przygotować propozycję także dla seniorów. Aby zareklamować projekt, Filip postanowił wykorzystać wizerunek sławnego taty. W mediach społecznościowych pokazał archiwalne zdjęcie Zygmunta Chajzera.

Zygmunt Chajzer w młodości. Filip Chajzer pokazał archiwalne zdjęcie taty

Na swoim profilu na Instagramie Filip Chajzer pokazał, jak w młodości wyglądał jego tata. Zygmunt Chajzer zdaniem swojego syna może być wzorem do naśladowania. Rzeczywiście dziennikarz prezentuje wysportowaną sylwetkę na fotografii sprzed lat, ale także na aktualnym zdjęciu prezentuje się bardzo dobrze.

Mój tata Zygmunt Chajzer, najbardziej sztosowy facet, jakiego znam! Kilka razy go posłuchałem i zawsze wyszedłem na tym dobrze. Słucham więc i teraz. Posłuchajcie i wy (...) najbardziej aktywny senior jaki,o znam — napisał dumny Filip.

Fani Filipa nie kryli zachwytu sylwetką jego ojca. W komentarzach zaroiło się od komplementów pod adresem Zygmunta Chajzera.

Zygmunt Chajzer zachwycił internautów. Filip Chajzer pokazał zdjęcia taty sprzed lat

Pod postem, w którym Filip Chajzer chwali się formą taty, pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów. Nie ukrywali, że Zygmunt Chajzer wyglądał i wygląda świetnie, a jego postawa jest godna naśladowania.

O, nie widziałem, że pan Zygmunt był za młodu nabity jak PKS do Lichenia. Podziwiam i szanuję (...) Forma godna podziwu! (...) Forma lepsza niż u Krzysztofa Ibisza — czytamy.

Być może Zygmunt Chajzer zmotywuje wiele osób do pracy nad sobą i zadbania o zdrowie oraz wygląd.

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer
Zygmunt Chajzer fot. EastNews
Zygmunt Chajzer fot. EastNews
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także