Szukaj

Ewa Farna odsłoniła brzuch i zachwyciła fanów: „Jesteś przepiękna”. Ale figura!

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna na Instagramie zapowiedziała muzyczne nowości. Przy okazji pokazała nowe zdjęcie, na którym eksponuje sylwetkę. Fani są zachwyceni.

Ewa Farna udowadnia, że nawet będąc mamą, można się spełniać zawodowo. W 2019 roku na świat przyszedł Artur. Już miesiąc po porodzie wróciła do pracy. W jednym z wywiadów zdradziła, że było to możliwe dzięki jej mężowi, Martinowi Chobotowi. Namówił ją na założenie rodziny. Jest mu wdzięczna za motywację, której codziennie jej dostarcza:

On mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach – komentowała gwiazda w Baby by Ann.

Ewa Farna pokazała brzuch. Internauci są zachwyceni

Piosenkarka, odkąd została mamą, przeszła spektakularną metamorfozę, którą co jakiś czas pokazuje w sieci. Sekretem odmienionej sylwetki nie są godziny spędzone na siłowni, a zdrowa dieta, która w dużej mierze polega na jedzeniu nieprzetworzonych produktów. Jak widać, to wystarcza, by cieszyć się znaczną utratą nadprogramowych kilogramów.

Niemal na każdym zdjęciu Ewa Farna zachwyca. Tak jak na tym, które umieściła w sieci w czwartek. Pozuje na wprost obiektywu, ma na sobie jasną bluzkę, która odsłania brzuch. Gwiazda w opisie deklaruje, że szykuje muzyczne nowości dla swoich fanów. Z niecierpliwością odlicza dni, kiedy będzie mogła zdradzić więcej szczegółów.

Dzieje się a ja nie mogę się doczekać waszych reakcji na wszystkie nowości, które szykuje. Jakoś mi to wszystko się klei i zaczyna przypominać ostateczny obrazek- mam nieziemska radość, kiedy wiem, czego chce. W czasach przepełnionych informacjami ważne wiedzieć, co chce się powiedzieć. Odliczam niecierpliwie, kiedy z Wami muzycznie poruszę pierwszy z tematów.

Wiadomość o nowych muzycznych projektach zachwyciła fanów gwiazdy. W komentarzach piszą, że nie mogą się doczekać, a także komplementują sylwetkę:

  • Jesteś przepiękna. Nie mogę się doczekać muzycznych nowości.
  • Z niecierpliwością odliczam dni do premiery. Super.
  • Nie mogę się doczekać. Świetna sprawa. Wyglądasz bardzo promiennie.

Co myślicie o przemianie Ewy?


Ewa Farna pokazała brzuch

Ewa Farna pokazała brzuch

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna sporo schudła

Ewa Farna sporo schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×