Szukaj

Fani poprosili Ewę Farnę o zdjęcie bez makijażu. Odpowiedziała „metodą TVP”. Zabawne, ale stacji może się nie spodobać

Ewa Farna "bez makijażu"

Ewa Farna "bez makijażu"

Ewa Farna dołączyła do modnego wyzwania. Gdy fani poprosili ją o zdjęcie bez makijażu, odpowiedziała "metodą TVP". Chociaż wyszło zabawnie, stacji może się to nie spodobać. 

Ewa Farna od lat jest związana ze sceną. Pierwszy sukces odniosła jako jedenastolatka, gdy wygrała konkurs piosenki na czeskich Morawach. Niedługo potem zwyciężyła w Europejskim Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu i na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie. Dwa lata później zadebiutowała na czeskim rynku muzycznym. Jej album w krótkim czasie osiągnął status platynowej płyty. W 2007 roku Ewa wydała krążek dla polskich fanów.

Ewa od prawie dwóch lat pracę łączy z macierzyństwem. Chociaż w trosce o bezpieczeństwo synka, Artura, nie pokazuje jego twarzy, chłopiec co jakiś czas pojawia się w social mediach mamy. Tak jak jakiś czas temu, gdy jego słodkie gaworzenie odciągnęło uwagę internautów od szczupłej sylwetki piosenkarki.

Ewa Farna wzięła udział w modnym wyzwaniu i wbiła szpilę TVP

Farna stara się być w stałym kontakcie z internautami. Prowadzi konto na Instagramie, które śledzi ponad 500 tysięcy odbiorców. Piosenkarka niedawno dołączyła do modnego wyzwania i na prośbę fanów pokazała niektóre momenty ze swojego życia prywatnego. Przypomnijmy, że to właśnie ramach wspomnianego challenge’u Weronika Rosati ujawniła, że kilka razy była zaręczona, a Lara Gessler przyznała, że chorowała na ortoreksję.

Fani poprosili Ewę, by pokazała zdjęcie bez makijażu. W odpowiedzi artystka pochwaliła się fotografią, na której pozuje w pełnym make-upie. Jak zdradziła w opisie – zrobiła to specjalnie:

Odpowiem metodą TVP #nomakeup #taksiebudze #naturalna

Ewa Farna "bez makijażu"

Ewa Farna „bez makijażu”

Chociaż wyszło zabawnie, stacji może się to nie spodobać. Nie jest jednak tajemnicą, że Farnej nie jest po drodze z poglądami, jakie reprezentuje Telewizja Polska. Jak ujawniła gwiazda przy okazji hot16challenge2, dostała propozycję występu podczas sylwestrowego koncertu organizowanego przez TVP. Postanowiła jednak odmówić:

Proponowali x tysięcy za sylwestra, to by było ekstra. Lecz powiedziałam nie, bo to było TVP. Nie boję się, bo w Trójce i tak nigdy nie grano mnie.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Ewa Farna

Ewa Farna "bez makijażu"

Ewa Farna po metamorfozie

Ewa Farna po metamorfozie

Ewa Farna schudła

Ewa Farna schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×