Ewa Farna odrzuciła ofertę z TVP. Proponowali jej spore pieniądze

Ewa Farna i TVP

Ewa Farna i TVP

Ewa Farna nagrała hot16challenge2. W swoim kawałku opowiedziała o tym, jak odnajduje się w roli matki, a także zdradziła, jakiej oferty nie przyjęła z TVP. Wideo jest już hitem sieci.

Ewa Farna od ponad roku spełnia się w roli mamy. Niemal na każdym kroku podkreśla, jak ważny w jej życiu jest syn. To z nim i z mężem gwiazda spędza kwarantannę, starając się to robić jak najbardziej kreatywnie:

Może to ma być okazja, by znów skierować nas ludzi powrotem DO siebie, do nas samych. Mamy przestrzeń być w domu z rodziną, zaopiekować się starszymi osobami… W tym całym pośpiechu zwolnić i w domu robić rzeczy, na które nigdy nie było czasu.

Ewa Farna w hot16challenge2. O czym zaśpiewała?

Ewa Farna odpowiedziała na nominacje i dołączyła do hot16challenge2. Charytatywna akcja, powiązana ze zbiórką pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia od tygodni rozgrzewa internet. Chociaż zainicjowali ją raperzy, dołączyli do niej także dziennikarze, aktorzy, czy piosenkarze wykonujący inne gatunki muzyki.

Ewa Farna swój kawałek wrzuciła do sieci w piątek. W klipie postawiła na naturalność. Wystąpiła w domowym zaciszu. Towarzyszyły jej dziecięce zabawki, a także laktator. Ich obecność w kadrze jest nieprzypadkowa:

Chciałam to zrobić po swojemu, więc dzięki za inspiracje zabawkom, które mnie otaczają. Z nich właśnie jest poukładane brzmienie tego numeru. Przepraszam za ewentualne niedoskonałości językowe, mogły się wkraść czechizmy, rzuciłam na papier co poczułam bez czasu na kontrole polonisty – skomentowała gwiazda na YouTube.

Farna w swoim kawałku odniosła się do swojego macierzyństwa. Powiedziała, że chociaż ma mało czasu, nie żałuje, że w jej życiu pojawił się synek:

Teraz jestem w domu z dzieckiem. Ej jestem mamą, czasu mam mało. To już nie to samo, lecz czuję się być wygraną. Może sprostuję — niczego nie żałuję, bo miłość do niego to najlepsze z tego, co umiem — rapuje Farna

Piosenkarka zdradziła, że miała być gwiazdą koncertu sylwestrowego w TVP. Chociaż na jej konto miała wpłynąć pokaźna suma, propozycji nie przyjęła:

Proponowali x tysięcy za sylwestra, to by było ekstra. Lecz powiedziałam nie, bo to było TVP. Nie boję się, bo w Trójce i tak nigdy nie grano mnie.

Ewa Farna zwróciła uwagę na trudne położenie, w którym znajduje się wielu polskich artystów:

Zero koncertów, spektakli, ten widok na przyszłość się zamglił. „Ty się zamknij” – mówią – „Artyści przecież zawsze zarabiali grubo”. Jeśli przesadzam, to sorry, tylko kwiaty. Niestety niektórzy serio mają problem, by spłacać chociażby na raty. Dzwonię do taty, niech mi wytłumaczy, co mają Polacy robić w tej sytuacji.

Gwiazda dodała, że chce żyć tak, by móc spojrzeć w lustro, pieniądze nie są najważniejsze:

Chcę żyć tak, by móc spojrzeć w lustro, by nie mieć pełny portfel, ale w sercu, głowie pusto. Żyć na własnych zasadach i zgodnie z przekonaniem, a ludziom w linii frontu wielkie dzięki za odwagę. Wieczorami tworzę nowe pieśni, zaraz potem co Małemu szepnę „słodko zaśnij”. Jestem wdzięczna za to, co mam, nie narzekam. Czas płynie jak rzeka. Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy, Dam ci mleko mały, będziesz wielki. Sory, lecę znowu się wcielić w rolę matki!

Internauci są zachwyceni wykonaniem Ewy i komplementują kawałek. Wam także się podoba?


Ewa Farna nagrała nowy kawałek

Ewa Farna nagrała nowy kawałek

Ewa Farna dołączyła do szlachetnej akcji

Ewa Farna dołączyła do szlachetnej akcji

Ewa Farna wspiera polską służbę zdrowia

Ewa Farna wspiera polską służbę zdrowia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×