Żona Kamila Stocha ma za sobą aż trzy poważne operacje. Problemy zdrowotne utrudniają jej codzienne funkcjonowanie

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha, ma za sobą trudne chwile. Przeszła aż trzy skomplikowane operacje. Co jej dolegało i jak wpłynęło to na jej dalszą karierę?

Ewa Bilan-Stoch od prawie 11 lat jest żoną znanego skoczka narciarskiego, Kamila Stocha. Para pobrała się 7 sierpnia 2010 w kościele Ojców Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Chociaż sportowiec osiąga niemałe sukcesy, jego żona trzyma się z dala od show-biznesu. Jest menadżerką i artystką. Prowadzi też markę odzieży i Klub Sportowy Eve-nement Zakopane.

Mimo że Ewa ma wszelkie predyspozycje do tego, by błyszczeć na medialnym świeczniku, unika zainteresowania mediów. W jednym z wywiadów wyznała, że nie zależy jej na popularności – ma zupełnie inne priorytety:

We wszystkim, co robię i wbrew temu, co czasem wydaje się innym, ja cały czas stawiam na siebie. A jeśli tak, nie ma potrzeby zmieniać tej drogi. Nie zależy mi na wielkiej popularności, ale na robieniu tego, w czym ja sama czuję się fajnie. Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię – komentowała w Sportowych Faktach WP.

Ewa Bilan-Stoch ma za sobą trzy operacje. Jakie?

Żona Kamila Stocha jeszcze kilka lat temu chciała związać swoją przyszłość z zawodowym sportem. Była obiecującą judoczką i osiągała niemałe sukcesy w tej dziedzinie. Jej marzenia pokrzyżowała poważna kontuzja.

Ewa w jednym z wywiadów zdradziła, że ma za sobą trzy operacje kolana i nie jest wskazane, by kontynuowała karierę na macie. Problemy zdrowotne utrudniają jej codzienne funkcjonowanie:

Tęsknię, ale jestem po trzech operacjach kolan. Mogę ćwiczyć w domu na macie, jednak treningi w sali odpadają – wyznała w rozmowie ze sport.onet.pl.

Ewa Bilan-Stoch dodała, że poświęciła dla sportu wiele lat. Zdarza się, że śni o tym, że startuje w zawodach:

Poświęciłam dla sportu wiele lat, więc to normalne, że pojawia się czasem tęsknota. Nawet mi się śni nieraz, że startuję w zawodach i nadal walczę. Niestety to tylko sny.

Zdrowie jest jednak najważniejsze.


Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×