Szukaj

Żona Stocha buntuje się przeciwko show-biznesowi. Padły ostre słowa: „Nie chcę należeć do takiego świata”

Ewa Stoch

Ewa Stoch

Ewa Bilan-Stoch jest menadżerką i artystką. W mediach pojawia się ze względu na obowiązki zawodowe i osobę swojego męża, Kamila Stocha. Co mówi o życiu z wybitnym sportowcem?Dlaczego stroni od show biznesu?

Ewa Bilan-Stoch jest kobietą niezwykle piękną, ale i bardzo skromną, nie obnosi się ze swoja prywatnością, która zachowuje wyłącznie dla siebie. Od początku wspiera karierę męża, Kamila Stocha, ale sama trzyma się raczej w cieniu. Nie ciągnie jej do blasku fleszy. Woli robić to, co lubi i uważa za słuszne z dala od medialnego szumu. Poza fotografią i agencją marketingu sportowego prowadzi markę odzieży i Klub Sportowy Eve-nement Zakopane.

Ewa Bilan-Stoch – co sądzi o show biznesie?

Ewa Bilan-Stoch jest profesjonalną menadżerką o artystycznej duszy. Nie specjalnie lubi pokazywać się w blasku fleszy. Jest z tych osób, które robią swoje, nie zważając na szum wokół siebie. Nie sposób, w jej przypadku, być osoba całkowicie anonimową, w końcu jest żoną jednego z najwybitniejszych polskich skoczków narciarskich, Kamila Stocha. Niedawno udzieliła dosyć obszernego wywiadu dla Sportowych Faktów WP, w którym opowiedziała, jaki ma stosunek do show biznesu.

Powiedziała, jak to jest być żoną wybitnego sportowca i że absolutnie jej nie przeszkadza, że czasem jest na drugim planie.

Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić. Nie zamieniłabym takiego życia na małżeństwo z panem, który wychodzi do pracy na osiem godzin, a potem często jest sfrustrowany i niezadowolony z siebie. Ograniczałoby to także moją samorealizację.

Na zarzuty, że bawi się mediami i zdarzyło się jej wprowadzić je w błąd odpowiada:

W świecie, w którym jest mnóstwo pośpiechu, odbiorcy często patrzą na otaczający ich świat na szybko. Nie zawsze czytają to, co jest pod zdjęciem. Z takich sytuacji wynika mnóstwo nieporozumień i łatwo jest wprowadzić kogoś w błąd. Staram się pokazywać, że czasami warto jest usiąść i zastanowić się nad tym, co się czyta, a wnioski wyciągnąć dopiero po lekturze. Fotografia ma zmuszać do refleksji. Ktoś kiedyś stwierdził, że jesteśmy w Paryżu, bo zrobiłam zdjęcie, które tylko układało się w wieżę Eiffla. Fotografie kieruję do ludzi, którzy rozumieją żarty i lubią doszukiwać się drugiego dna.

Powiedziała też, jakie ma plany na czas kiedy Kamil Stoch przejdzie już na sportową emeryturę.

We wszystkim, co robię i wbrew temu, co czasem wydaje się innym, ja cały czas stawiam na siebie. A jeśli tak, nie ma potrzeby zmieniać tej drogi. Nie zależy mi na wielkiej popularności, ale na robieniu tego, w czym ja sama czuję się fajnie. Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię. Poza tym rośnie mi duże grono przyszłych zawodników, których będę mogła prowadzić. Do tego jest „Kamiland”, dla którego projektuję czapki. To autorski projekt wspierany nazwiskiem męża. Robię tam prawie wszystko, łącznie z wysyłaniem paczek do klientów i prowadzeniem profili na mediach społecznościowych, fotografowaniem, planowaniem kolekcji. Uwielbiam tę pracę!

Na koniec dosyć ostro podsumowała świat show biznesu i stwierdziła, że mówi stanowcze nie ściankom i do kolorowym gazetom.

Nie, gdyby tak miało być, to już dawno by było. Najtrudniej odmawia się na początku drogi. Ja na szczęście już wtedy zdawałam sobie sprawę z tego, jak wygląda ten świat. Dziękuję, nie wchodzę.

ZobaczKamil Stoch mieszka w góralskim pałacu! Takiej willi mogą pozazdrościć mu światowe gwiazdy!


Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch na wakacjach w Meksyku

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch na wakacjach w Meksyku

Ewa Bilan-Stoch z Kamilem Stochem w tradycyjnych strojach góralskich na wiejskim weselu

Ewa Bilan-Stoch z Kamilem Stochem w tradycyjnych strojach góralskich na wiejskim weselu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×