Kamil Stoch i jego piękna żona Ewa zostaną rodzicami?! Zaskakujące słowa ojca skoczka wywołały lawinę spekulacji!

Ewa Bilan Stoch i Kamil dzieci

Ewa Bilan Stoch i Kamil dzieci

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch zostaną rodzicami?

Jeszcze do niedawna nikt nie wiedział jak wygląda i kim jest Ewa Bilan-Stoch. Dopiero dzięki ogromnym sportowym sukcesom Kamila Stocha małżonkowie są wyrośli na jedną z najgorętszych i najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje wzbudzają ogromną sympatię wśród fanów oraz wielkie emocje i zainteresowanie mediów plotkarskich.

Przypomnijmy, że Kamil i Ewa są małżeństwem od ośmiu lat, jednak nie doczekali się jeszcze potomstwa. Temat przyszłych dzieci Kamila Stocha nieoczekiwanie poruszył jego ojciec podczas pierwszego wywiadu. Podczas rozmowy padły sugestywne słowa. Czy oznacza to, że najlepszy polski sportowiec roku 2017 niebawem zostanie ojcem?

Na odpowiedź na to pytanie z pewnością czeka cała Polska. Kamil bowiem jest obecnie bohaterem narodowym, uwielbianym przez miliony fanów. Tata Kamila w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia zasiał ogromną wątpliwość. Pan Bronisław Stoch, stwierdził tajemniczo, że wraz z żoną z niecierpliwością czekają na pierwsze dziecko słynnego syna:

Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci – wyznał w rozmowie z Dobrym Tygodniem ojciec Stocha.

Bronisław Stoch w rozmowie z dziennikarzem zachwalał także swoją śliczną synową Ewę, która swoim urokiem i wdziękiem oczarowała wszystkich w trakcie tegorocznej Gali Mistrzów Sportu. Ojciec Kamila sentymentalnie wspomina ten przemiły dla rodziny Stochów moment:

Byliśmy z żoną dumni z naszej synowej, gratulowaliśmy jej występów. Sądziłem, że wygra Robert Lewandowski – pokreślił ze skromnością tata Kamila.

Bronisław Stoch nawiązał również do wzruszającej wypowiedzi swojego syna podczas wspomnianej gali. Słowa Kamila wywołały wówczas łzy w oczach jego rodziców. Przypomnijmy, że skoczek wypowiedział w trakcie nawiązanego połączenia na żywo następujące słowa:

Ewuniu, kocham Cię. Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją wizytówką

To prawda, piękna małżonka Kamila zachwyciła wszystkich. Z niecierpliwością zatem czekamy na wieści o powiększeniu się tej cudnej rodzinki.

Kamil Stoch zarobił na skokach narciarskich prawdziwą fortunę! Ta suma może zwalić was z nóg!

Widzowie ryknęli śmiechem! Śliczna żona Kamila Stocha na długo nie zapomni tej wpadki Polsatu

 

WOŚP 2018: To się w głowie nie mieści! Kamil Stoch rozsadził system swoją aukcją!


Ewa Bilan, żona Kamila Stocha - Gala Mistrzów Sportu 2017, Najlepszy sportowiec roku 2017

Ewa Bilan, żona Kamila Stocha - Gala Mistrzów Sportu 2017, Najlepszy sportowiec roku 2017

Kamil Stoch skomentował wpadkę z hymnem polskim

Kamil Stoch skomentował wpadkę z hymnem polskim

Kamil Stoch skomentował wpadkę z hymnem polskim

Kamil Stoch skomentował wpadkę z hymnem polskim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×