Szukaj

Edyta Pazura to mistrzyni wnętrzarstwa. Stworzyła piękny gabinet w najmniej oczekiwanym miejscu. Co za talent!

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura urządza swoje nowe biuro, na które wygospodarowała przestrzeń w zaskakującym miejscu. Chociaż pomieszczenie jest jeszcze w trakcie remontu, wystrój już robi wrażenie.

Edyta i Cezary Pazurowie udowadniają, że wiek w ich przypadku jest jedynie liczbą. Chociaż dzieli ich aż 26 lat różnicy, od 11 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i udany duet w życiu zawodowym. Edyta doskonale odnajduje się w roli menadżerki męża. Zakochani spełniają się też w roli rodziców. Wspólnie wychowują troje dzieci – 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego i 2-letnią Ritę.

Edyta Pazura pochwaliła się biurem. Gdzie je urządziła?

Edyta aktywnie działa w sieci, gdzie m.in. dzieli się z internautami sprawdzonymi metodami. Niedawno zdradziła sprytny sposób, który pozwolił jej i mężowi wybrać się w zaległą podróż poślubną. Małżonkowie polecieli do ciepłych krajów. Okazuje się, że ich sekret tkwi w oszczędzaniu:

Co można kupić za 5 złotych? Na przykład podróż poślubną. Jak to możliwe? A no tak, że od 13 lat wrzucamy do wielkiej skarbonki wszystkie monety pięciozłotowe, które mamy w portfelach. I tak oto przed nami w końcu nasz „tydzień miodowy” za tak zwanego piątaka. Polecam. Można też zbierać inne nominały.

Pazura, oprócz tego, że jest menadżerką męża i regularnie publikuje nowe posty w sieci, prowadzi markę odzieżową. Produkty cieszą się sporym zainteresowaniem. Żona aktora zdecydowała się urządzić w domu biuro, gdzie mogłaby pomieścić paczki z towarem do wysyłki. Zagospodarowała pomieszczenie, które nie było wcześniej używane. Mowa o piwnicy, którą już zaczęła odpowiednio urządzać.

W nowym biurze stanęły metalowe regały, na których z pewnością wkrótce znajdą się paczki. Obok ustawiono biurko z jasnobrązowym blatem, za którym powieszono obraz z ciekawym, roślinnym motywem. Pomieszczenie ma białe ściany, a także jasną podłogę. Edyta Pazura w krótkim podpisie nawiązała do remontu:

Piwnica nie piwnica, progres widać. Biuro jak malowane.

Edyta Pazura pochwaliła się biurem. Jak je urządziła?

Edyta Pazura pochwaliła się biurem. Jak je urządziła?

Podoba się wam to pomieszczenie? My nie możemy się już doczekać efektu remontu.

Zobacz też: Popularność dała Pazurze mocno w kość. Hejter doprowadził do śmierci jej przyjaciela. „Chyba czas się wycofać”


Edyta Pazura pochwaliła się biurem

Edyta Pazura pochwaliła się biurem

Edyta Pazura pokazała salon

Edyta Pazura pokazała salon

Edyta Pazura pokazała salon

Edyta Pazura pokazała salon

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×