Edyta Herbuś i Dorota Wellman pogodziły się na oczach fanów! Zapomniały o medialnej awanturze? „Nie trzeba zgadzać się we wszystkim”

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś może się pochwalić wieloma osiągnięciami w dziedzinie tańca. Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym trzykrotnie wygrała Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, a także dwukrotnie zdobyła Puchar Polski Formacji Tanecznych. Herbuś jest także wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Tancerka występowała również jako trenerka w Tańcu z gwiazdami w dwóch edycjach programu, w parze z Jakubem Wesołowskim oraz Marcinem Mroczkiem, z którym wygrała także drugi Konkurs Tańca Eurowizji.

Taniec to niejedyny talent Edyty Herbuś, gwiazda spełnia się także jako aktorka. Do tej pory zagrała w wielu polskich serialach, między innymi w: Plebanii, Kryminalnych, Na Wspólnej, Klanie i Samym Życiu. Od 2017 roku wciela się w postać Sylwii Koneckiej w serialu Pierwsza miłość.

Owocna kariera zawodowa gwiazd polskiego show-biznesu wiąże się często z krytyką ze strony mediów, fanów i celebrytów. Tak również dzieje się w przypadku Edyty Herbuś, której stosunki z koleżankami z branży nie zawsze są serdeczne. Przykładem jest konflikt aktorki z prezenterką Dorotą Wellman, która razem z Marcinem Prokopem od lat prowadzi Dzień dobry TVN.

Wszystko zaczęło się od jednej z przykrych sytuacji w życiu Herbuś, kiedy to jej ukochana babcia trafiła do szpitala, a aktorka wylewała wówczas łzy na swoim Instagramie. Wellman nie spodobało się przesadne obnoszenie z tragedią koleżanki z show-biznesu, a swoje zdanie wyraziła w felietonie opublikowanym na łamach Wysokich Obcasów.

Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać.

Na reakcję Herbuś, która poczuła się urażona słowami dziennikarki, nie trzeba było długo czekać:

„Pewna dziennikarka” o „pewnej tancerce”, czyli jedna baba drugiej babie… Moja babcia zawsze powtarza: nie rób DRUGIEMU, co TOBIE niemiłe. Może dlatego, dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki zapraszam Cię więc droga Doroto, do wspólnego działania. Wierzę Doroto, że dasz radę ! Nie mogę obiecać ci na przywitanie bukietu narcyzów, bo jesteśmy poza sezonem, ale na pewno przywiozę ci w prezencie Snickersa!

Edyta Herbuś nie ma już żalu do Wellman? Gwiazdy zakopały topór wojenny

Od ostrej wymiany zdań między paniami minęło już kilka miesięcy i wszystko wskazuje na to, że konflikt został zażegnany. Gwiazdy polskiej telewizji miały okazję spotkać się na konferencji prasowej filmu Akademii Pana Kleksa. Z tej okazji Herbuś opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie oraz nagranie, na których pojawiła się w towarzystwie Doroty Wellmann.

„Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego”
Nasze spotkanie na konferencji prasowej filmu Akademia Pana Kleksa, przy którym pracuję, jako choreograf, było świetną okazją do rozmowy.
Wiadomo, że fajne babki powinny trzymać się razem
Wcale nie trzeba zgadzać się we wszystkim, by się lubić i szanować- napisała aktorka zakopując ostatecznie topór wojenny.

Trzeba przyznać, że panie zachowały ogromny dystans w całej tej sytuacji i wykazały się klasą, zamiast dodatkowo zaogniać sprawę.


Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś i Dorota Wellman

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Edyta Herbuś zdradziła, że jej babcia trafiła do szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×