Wiemy, o czym w dzieciństwie marzyła Edyta Herbuś. Spełniło się?

Dziś ma inne fantazje

Edyta Herbuś
Fotografia: AKPAFotografia: AKPA

Jeden z fanów zapytał Edytę, o czym marzyła w dzieciństwie:

Jako dziecko marzyłam o występach na scenie, ale pamiętam, że chciałam być też wróżką, która przepowiada przyszłość - napisała tancerka.

Pragnienie z młodości spełniło się tylko w połowie. Dziś Edyta wystepuje na scenie, ale niestety nie jest wróżką. A jaki cel teraz obrała Edyta? To bardziej przyziemne marzenie.

Bardzo chciałabym pojechać do Australii, wyobrażam sobie jakie to musi być fantastyczne spotykać codziennie te wszystkie egzotyczne zwierzaki - napisała Herbuś na czacie w ''Dzień Dobry TVN''.
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE