Edward Miszczak na imprezie z gwiazdami TVN: Wojewódzki, Kolenda-Zaleska, Knapik. Ale z nich luzacy!

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak pożegnał się ze swoimi współpracownikami z TVN. W spotkaniu wzięła udział śmietanka telewizji. Niestety zabrakło jednej osoby. Kogo?

Edward Miszczak latami pełnił funkcję dyrektora programowego stacji TVN. To za jego sprawą na antenie pojawiły się największe – Taniec z GwiazdamiTop ModelDzień Dobry TVN i Mam Talent. W czerwcu jego drogi z telewizją się rozeszły. Najpierw do mediów dotarła nieoficjalna informacja o zakończeniu pracy przez Miszczaka. Potem główny zainteresowany potwierdził to w rozmowie z kolegami z branży.

TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze – skomentował Wirtualnym Mediom.

Według medialnych spekulacji były pracownik TVN może od stycznia zasilić telewizję Polsat i zastąpić tam wieloletnią konkurentkę, Ninę Terentiew.

Nina Terentiew myślała już o odejściu w grudniu tamtego roku, co akurat pokrywałoby się z 30-leciem jej pracy w mediach na stanowiskach dyrektorskich. Dokładnie w 1991 roku po raz pierwszy została dyrektorem do spraw artystycznych w TVP. Stwierdziła jednak, że chce pracować dalej – twierdzi źródło „Pudelka”.

Nie oznacza to, że Miszczak zapomniał o dotychczasowych współpracownikach.

Edward Miszczak na imprezie z pracownikami TVN

Katarzyna Kolenda-Zaleska dodała na Instagramie zdjęcie, które wykonano podczas imprezy z udziałem Miszczaka i największych gwiazd TVN. Wśród nich znaleźli się Kuba WojewódzkiMaciej KnapikGrzegorz Kajdanowicz i inni. Niestety zabrakło Moniki Olejnik, która przechodzi zakażenia koronawirusem.

@monikaolejnik_official brakowało nam Ciebie! Szybko zdrowiej. Czekamy – napisała Kolenda-Zaleska.

W sekcji komentarzy nie zabrakło licznych wypowiedzi internautów:

  • Dzięki Kochani – napisała Monika Olejnik.

  • Uwielbiam Was wszystkich i Wasza energię!!! Wasze spotkania to jak czwartkowe obiady.

  • Ależ dobre towarzystwo.

  • Chciałabym Was kiedyś spotkać w takim gronie i uśmiechnąć się do Was. I podziękować za kawał dobrej roboty – pisały inne osoby.

Chcielibyście zasiąść w tak zaszczytnym gronie?


Edward Miszczak i jego współpracownicy z TVN

Edward Miszczak i jego współpracownicy z TVN

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Anna Cieślak i Edward Miszczak na festiwalu filmowym Mastercard Off Camera

Anna Cieślak i Edward Miszczak na festiwalu filmowym Mastercard Off Camera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×