NewsyEdward Miszczak idzie na całość. Z oferty Polsatu znika uwielbiany przez Polaków format. Już zapowiedział dalsze rewolucje

Edward Miszczak idzie na całość. Z oferty Polsatu znika uwielbiany przez Polaków format. Już zapowiedział dalsze rewolucje

Edward Miszczak
Edward Miszczak

25.01.2023 21:20, aktual.: 25.01.2023 23:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edward Miszczak w nowym roku objął funkcję dyrektora programowego Polsatu. Były przedstawiciel TVN postawił na roszady personalne. Dotychczas objęły głównie format Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie nie zobaczymy już trojga prowadzących: Kasi SkrzyneckiejMichała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego.

Skala czystek zaskoczyła między innymi Izabelę Janachowską, która tak mówiła Jastrząb Post:

Wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy trochę zaskoczeni, bo zmiany zazwyczaj przychodzą znienacka, ciężko się na nie przygotować, natomiast ja w ten rok wchodzę z ciekawością. Jestem ciekawa co ten rok przyniesie.

Fani i pracownicy Polsatu poważnie boją się również o przyszłość Tańca z gwiazdami. Format wcześniej emitowano na antenie TVN. Z repertuaru tej stacji taneczne show wycofał właśnie Miszczak. Nieoficjalnie mówi się o tym, że z programem może się pożegnać Iwona Pavlović. Jurorka kiedyś podpadła nowemu dyrektorowi programowemu (więcej tutaj).

O swoje losy mogą martwić się inne polsatowskie gwiazdy. Szczególnie Iwona Pavlović (61 l.), która zasiadała w jury Tańca z gwiazdami, gdy program za czasów Miszczaka pokazywał TVN, a potem przeszła do Polsatu. A to zostało uznane za zdradę… – swego czasu czytaliśmy na łamach Super Expressu.

Edward Miszczak wycofał uwielbiany program z Polsatu

Tym razem nie mamy dobrych wieści dla fanów programu Love Island. Wyspa Miłości. Randkowa propozycja zniknie z oferty Polsatu. Miszczak potwierdził tę informację, zaznaczając, że kolejny, siódmy sezon formatu wyemituje za to TV4.

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki – powiedział.

To jeszcze nie koniec rewolucji.

Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce – zadeklarował.

Widzowie, przyzwyczajeni do oglądania programu na Polsacie, z pewnością nie będą zadowoleni.

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej
Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej
Angelina i Sasha - Love Island
Angelina i Sasha - Love Island
Edward Miszczak
Edward Miszczak
Angelina i Sasha - Love Island
Angelina i Sasha - Love Island
Angelina i Sasha - Love Island
Angelina i Sasha - Love Island
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także