NewsyEdward Miszczak nie chciał odejść z TVN? Gwiazdom stacji rozwiązał się język

Edward Miszczak nie chciał odejść z TVN? Gwiazdom stacji rozwiązał się język

Edward Miszczak, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme
Edward Miszczak, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme

08.06.2022 20:40, aktual.: 09.06.2022 00:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edward Miszczak współpracował z TVN od samego początku. Przez lata pełnił tam funkcję dyrektora programowe. To właśnie on wprowadził na antenę największe przeboje, takie jak: Big Brother czy Milionerzy. Niestety wczoraj, we wtorek, media obiegła informacja o tym, że Miszczak rozstaje się z tą pracą. Prezes Warner Bros. Discovery w Polsce Katarzyna Kieli przekazała tę informację pracownikom telewizji. Później główny zainteresowany, w rozmowie z serwisem Wirtualne media, wypowiedział się na temat tej sytuacji:

TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze.

Przywołana Kieli ogłosiła później, że Miszczak w okresie przejściowym będzie jeszcze pracował w TVN, ale na innym stanowisku, a mianowicie jako szef działu programmingu.

Edward w okresie przejściowym będzie pełnił funkcję dyrektora pionu Programmingu i będziemy mieli jeszcze czas, by się z nim pożegnać, ale już teraz życzę mu wszystkiego dobrego i powodzenia w przyszłości – przekazała.

Od wczoraj wielu fanów TVN zastanawia się nad tym, czy to Miszczak podjął decyzję o odejściu.

To nie Edward Miszczak podjął decyzję o odejściu z TVN?

Na to, że jego odejście z telewizji mogło nie być podyktowane tylko i wyłącznie jego własną wolą mogą wskazywać wpisy dwóch gwiazd TVN: Małgorzaty Ohme Agnieszki Woźniak-Starak. Ta pierwsza nie kryła tego, że jest zupełnie zaskoczona takim obrotem sytuacji.

Szukam naszego wspólnego zdjęcia, ale nie mogę znaleźć w telefonie w Barcelonie, gdzie zastała mnie smutna wiadomość o Twoim odejściu z TVN. Zawdzięczam Ci tak wiele, wiele jak wiele osób, może znacznie więcej, bo myśl, że jesteś, dodawała mi odwagi i siły od wielu lat. Jesteś najważniejsza osoba na mojej zawodowej drodze, bardzo ważna w moim życiu w ogóle. Jesteś autorytetem dla wielu z nas i tak pozostanie. Dziękuję Ci za wszystko i wierzę, że to nie koniec Twoich sukcesów, choć masz ich tyle, że mógłbyś obdarować kilka żyć – napisała.

Druga też była zupełnie zaskoczona:

Co mogę powiedzieć? Świat się kończy! Ciężko sobie wyobrazić TVN bez Edwarda Miszczaka…

Pod zdjęciem Woźniak-Starak ktoś napisał w sekcji komentarzy:

Ciekawe, kto przyłożył do tego rękę. Bo nie wierzę, że to emeryturka. Wielka szkoda. Bardzo lubię Pana Edwarda.

I dostał enigmatyczną odpowiedź dziennikarki:

Oooj, w emeryturę to ja nie wierzę. A może to zmiana pracy?

Wpisy wyglądają niepokojąco. Wynika z nich, że ani Gosia, ani Agnieszka, nie wiedziały nic o planach swojego dobrego znajomego, chociaż są z nim w zażyłych relacjach. Nie tylko są one zaskoczone informacjami na jego temat, ale również wyraźnie zasmucone. Czy może to oznaczać, że to nie Miszczak samodzielnie zdecydował o odejściu ze stanowiska, a wpływ na to miała stacja? Tego nie można wykluczyć.

Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę plotki, wedle których miałby on zastąpić Ninę Terentiew na stanowisku dyrektora programowego Polsatu. Niecierpliwie czekamy na  rozwój sytuacji.

  • Agnieszka Woźniak-Starak o Edwardzie Miszczaku
  • Małgorzata Ohme o Edwardzie Miszczaku
  • Małgorzata Ohme o Edwardzie Miszczaku
  • Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze
  • Edward Miszczak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie
  • Agnieszka Woźniak-Starak o Edwardzie Miszczaku
  • Agnieszka Woźniak-Starak o Edwardzie Miszczaku
[1/7] Agnieszka Woźniak-Starak o Edwardzie Miszczaku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także