Wirtualna Polska

Sześcioro dzieci Angeliny i Brada jest już prawie dorosłych. Jak wyglądają i czym się zajmują? Nie tylko Shiloh mocno się zmieniła

Sześcioro dzieci Angeliny i Brada jest już prawie dorosłych. Jak wyglądają i czym się zajmują? Nie tylko Shiloh mocno się zmieniła

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi

Angelina Jolie i Brad Pitt mają sześcioro dzieci. Co wiadomo dzisiaj na temat potomstwa najsłynniejszej aktorskiej pary?

Wirtualna Polska

Świat rozrywki był zaintrygowany dziećmi Angeliny Jolie i Brada Pitta już od ich najmłodszych lat – i nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że ich rodzice są dwiema wielkimi gwiazdami filmu. Dziś ich pociechy są nastolatkami, a dwaj najstarsi synowie – dorośli. W dużej mierze przez rozwód rodziców, szybko musieli dojrzeć.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co wiadomo na temat sześciorga młodych ludzi?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta: Vivienne i Knox

Bliźnięta Knox i Vivienne są biologicznymi dziećmi Angeliny Jolie i Brada Pitta. Przyszli na świat 12 lipca 2008 roku w jednej z klinik w Nicei.

Uważa się, że najbliżej Brada spośród wszystkich synów jest Knox. Jego umiłowanie do gier wideo i sportu, bardzo upodobniają go do jego słynnego ojca.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Większość dzieci nie spędza tyle czasu w domu Brada, może z wyjątkiem Shiloh, ale Knox zawsze tam jest, obserwując, jak jego tata majstruje przy motocyklu i ogląda jak gra jego ulubiona drużyna NFL, Kansas City Chiefs – mówi informator.

Vivienne z kolei jest córeczką mamuni.

To ta, która desperacko pragnie podążać aktorskimi śladami Angeliny – ujawnia źródło –  Co ciekawe, znajomi twierdzą, że nastolatka „błagała o rolę na ekranie” w przeboju kinowym Maleficent z Angeliną z 2014 roku, kiedy miała zaledwie pięć lat i od tamtej pory była zainteresowana aktorstwem. ale Angelina chce poczekać przynajmniej do 16 roku życia. Angelina dorastała w świecie aktorskim i chce, aby Vivi miała normalne dzieciństwo – mówi informator, zauważając, że Brad się z tym zgadza w pełni.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Vivienne i Knox Jolie-Pitt w 2011 i 2021 roku

Vivienne i Knox Jolie-Pitt w 2011 i 2021 roku

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta: Shiloh

Wirtualna Polska

Shiloh Nouvel to pierwsze biologiczne dziecko Angeliny i Brada. Przyszła na świat w 2006 roku. Od początku wzbudzała wiele emocji.

W jakiś sposób to lustrzane odbicie zarówno jej mamy, jak i taty, ich najstarsze biologiczne dziecko „wychodzi z jej skorupy” – mówi o przemianie Shiloh informator.

Bliscy słynnej rodziny mówią, że zawsze była oryginalna, co Angelina uwielbia, ale Brad czasami ma trudności ze zrozumieniem córki.

Po prostu zajęło jej trochę więcej czasu niż innym, aby pogodzić się z szalonym poziomem sławy rodziny, w której się urodziła. Ale ostatnio zaczęła ogarniać hollywoodzką stronę swojego życia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nastolatka zmieniła swój wizerunek, a znawcy zauważyli, że niedawno zamieniła swoje workowate ubrania na sukienki. Mówi się, że Shiloh jest podekscytowana otrzymaniem pozwolenia na naukę i rozpoczęciem jazdy, a nawet spogląda na samochody Brada – zwłaszcza jego ukochaną Teslę.

Shiloh Jolie-Pitt w 2013 i 2021 roku

Shiloh Jolie-Pitt w 2013 i 2021 roku

Wirtualna Polska

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta: Zahara

Zahara Marley urodziła się w Etiopii. Angelina i Brad złożyli wniosek o jej opcję w 2005 roku.

Mówi się, że Zahara liczy na karierę w modzie.

Nieustannie przekopuje się przez szafę Angeliny i jest zafascynowana techniczną stroną strojów – mówi osoba informator.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bliscy rodziny mówią, że Angelina najbardziej martwi się o swoją Z.

Jest trochę samotnikiem, w pewnym sensie uwięzioną między dwoma starszymi braćmi i młodszą siostrą, która była chłopczycą, a która dorastała jako idolka swojego męskiego rodzeństwa.

Informatorzy mówią, że Zahara jest mniej towarzyska niż jej rodzeństwo i że Angelina jest bardzo czuła na fakt, że została adoptowana, a jako kolorowa kobieta będzie miała przed sobą wyjątkowe trudności. Jolie stara się spędzać z nią dużo czasu sam na sam w domu, aby upewnić się, że dała jej odpowiednie fundamenty do wejścia w dorosłość.

Wirtualna Polska
Zahara Jolie-Pitt w 2008 i 2021 roku

Zahara Jolie-Pitt w 2008 i 2021 roku

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta: Pax

Pax Thien urodził się w Wietnamie. Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali go w 2007 roku, gdy miał 3 lata. Kiedy jego starszy brat Maddox wyleciał z gniazda, Pax postanowił, że zostanie w domu.

Angelina miała Paxa u swojego boku przez wiele lat. Odczuła mocno, gdy Mad odszedł, ale Pax upewniał ją, że zawsze jest obok – mówi źródło.

Mówi się, że Pax jest bardzo dumny z tego, że jest teraz głową domu i zawsze opiekuńczo krąży wokół Angeliny. Znany jest również z tego, że mówi fotografom, aby się wycofali, jeśli zbytnio zbliżą się do jego słynnej matki. Z biegiem lat stał się ulubionym towarzyszem mamy na czerwonym dywanie i towarzyszył jej na wielu imprezach, w tym podczas rozdania Złotych Globów. Pax nie jest jeszcze pewien, co chciałby robić w przyszłości. Uczy się, ale też bawi modelingiem.

Pax Jolie-Pitt w 2011 i 2021 roku

Pax Jolie-Pitt w 2011 i 2021 roku

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta: Maddox

Maddox Chivan był pierwszym dzieckiem Angeliny Jolie. Aktorka adoptowała go w 2002 roku, czyli jeszcze przed związkiem z Bradem Pittem. Urodził się w Kambodży.

Powszechnie mówi się, że Maddox był w centrum ostatniej konfrontacji swoich rodziców, zanim się rozstali – na pokładzie ich prywatnego odrzutowca podczas kłótni. Chociaż Brad został oczyszczony z wszelkich zarzutów o przemoc, uważa się, że Maddox, wówczas 14-letni, zdecydował się nie utrzymywać kontaktu ze swoim przybranym ojcem. Informator Woman’s Day opisuje urodzonego w Kambodży Maddoxa jako silnego i cichego.

Dawno temu zapewnił sobie niezależność przez to, że zdecydował się wyprowadzić z rodziny i studiować w Korei Południowej — mówi źródło –  Jest bardzo mądry i woli skupić się na nauce niż na czymkolwiek innym.

Maddox studiuje obecnie koreański, rosyjski i biochemię, a jeden z informatorów ujawnia, że ​​ma ogromne powodzenie u dziewcząt.

Maddox Jolie-Pitt w 2011 i 2021 roku

Maddox Jolie-Pitt w 2011 i 2021 roku


Angelina Jolie collects Maddox from school - New York

Angelina Jolie collects Maddox from school - New York.Angelina Jolie picks up her son, Maddox, at The Lycee Francais School in New York. She is carrying souvenir drawings presented by his classmates to commemorate his last day at this school. ***Not for syndication in France!*** URN:5235750

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
ANGELINA JOLIE AND KIDS AT LAX

14 SEPT 2010 - LOS ANGELES - USA **EXCLUSIVE PICTURES** **PLEASE PIXELATE CHILDS FACE PRIOR TO PUBLICATION** ACTRESS ANGELINA JOLIE FLYING OUT OF LAX WITH DAUGHTERS SHILOH JOLIE-PITT AND ZAHARA JOLIE PITT! BYLINE MUST READ: JFX/XPOSUREPHOTOS.COM *UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 020 7377 2770 & +1 310 600 4723*

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Angelina Jolie, Shiloh i Pax - Premiera filmu Paper and Glue

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×