Dorota Szelągowska po rozwodzie z mężem inwestuje w nieruchomości. Wkrótce wybuduje kolejną. Nie zamieszka w nim ona

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska szykuje się do budowy nowego, wymarzonego domu. W nowym wywiadzie podzieliła się szczegółami.

Dorota Szelągowska jest jedną z czołowych gwiazd TVN. W programach telewizyjnych, które prowadzi, zmienia oblicza polskich mieszkań. Każde show przyciąga przed ekrany telewizorów sporą grupę widzów. Chociaż dekoratorka wnętrz cieszy się dużą popularnością, w wywiadach bardzo rzadko wypowiada się na tematy prywatne. Niedawno zrobiła wyjątek od tej reguły. W rozmowie z Pani potwierdziła, że rozstała się z trzecim mężem:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Szelągowska nie tylko skupia się na karierze, ale także koncentruje się na dzieciach. Jej syn Antoni studiuje aktorstwo w Państwowej Szkole Filmowej w Łodzi i dostarcza mamie powodów do radości. Te przynosi Szelągowskiej także córka, Wanda. Chociaż niedawno skończyła trzy lata, już wykazuje talenty dekoratorskie. Dowodem może być bardzo kreatywny prezent, który przygotowała dla mamy. Mowa o bukiecie kwiatów w wazonie, który został stworzony z muszli ślimaka. Gdy gwiazda pochwaliła się nim w sieci, internauci nie mogli ukryć zachwytu.

Dorota Szelągowska buduje nowy dom. Co z nim zrobi?

Szelągowska nie narzeka na brak obowiązków. Nie tylko spełnia się zawodowo i realizuje się w roli mamy, ale także przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Planuje budowę wymarzonego domu. Przeznaczy go pod wynajem. Jak deklaruje, chociaż nie będzie to agroturystyka, w tym miejscu będzie można się spotkać i odpocząć:

Poza telewizją życie istnieje. Za chwilę rozpoczynam budowę domu, o którym od zawsze marzyłam i do którego dążyłam, mam już nawet zakupione siedlisko. Nie będzie to agroturystyka, ale jak już będę bardzo bogatą osobą, przerobię to miejsce. Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć – komentowała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Na ten moment nie wiadomo, gdzie i kiedy wspomniany projekt powstanie. Znając jednak talent Doroty Szelągowskiej, miejsce będzie przepiękne.


Dorota Szelągowska w przyłbicy

Dorota Szelągowska w przyłbicy

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dorota Szelągowska - Sylwester 2020

Dorota Szelągowska - Sylwester 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×