Dorota Szelągowska pochwaliła się talentem córki. Trzyletnia Wandzia idzie w ślady mamy: „Genów nie wydłubiesz”

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie talentem swojej córki. Chociaż Wandzia w tym roku świętowała trzecie urodziny, już idzie w ślady znanej mamy. Internauci są zachwyceni.

Dorota Szelągowska od wielu lat odmienia oblicza polskich mieszkań w programach telewizyjnych. Każdy odcinek, w którym się pojawia, przyciąga przed ekrany sporą publiczność. Gwiazda TVN prowadzi też własne biuro projektowe.

Szelągowska co jakiś czas udziela wywiadów, w których opowiada o swoich projektach. Nie ma jednak zwyczaju wypowiadać się na temat życia prywatnego. Niedawno zrobiła wyjątek od tej reguły. W rozmowie z Pani potwierdziła krążące plotki i poinformowała, że rozstała się z mężem. Ich związek rozpadł się ponad półtora roku temu:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Dorota zapewniła, że nie planuje zawierać kolejnych związków małżeńskich. Powiedziała, że przyrzekła to sobie i kilku innym osobom z bliskiego otoczenia.

Dorota Szelągowska pochwaliła się talentem córki. Co zrobiła Wandzia?

Szelągowska nie tylko spełnia się zawodowo, ale także realizuje się w roli matki. Wychowuje dwoje dzieci. Jej syn Antoni w tym roku skończy 20 lat. Studiuje aktorstwo w Państwowej Szkole Filmowej w Łodzi. Dekoratorka wnętrz w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała swojej dumy:

Właśnie dostał się na studia, na aktorstwo do Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi. Właśnie się żegnamy i to jest bardzo trudny moment dla matki, ale i ja, i Adam jesteśmy bardzo dumni z tego. […] Antek idzie swoją drogą od wielu lat. Nie pomagam mu wbrew temu, co niektórzy myślą. Zresztą czasami ma nawet do mnie o to pretensje. Ale jestem z niego cholernie dumna. Ja wiem, że dzieci nie wychowuje się dla siebie, tylko dla świata.

Powody do radości dostarcza też gwieździe jej córka, Wanda. Chociaż dziewczynka w tym roku świętowała trzecie urodziny, już wykazuje talenty dekoratorskie. Przygotowała dla mamy niezwykle kreatywny prezent – bukiet kwiatów w wazonie, który został stworzony z muszli ślimaka. Dorota Szelągowska pochwaliła się nim na Instagramie i dołączyła krótki podpis:

Dostałam od córki bukiet w wazonie. Wersja mini, pomysłowość maxi.  #piękneto #warmia

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach podkreślają, że genów nie da się oszukać:

 • Rośnie godna następczyni.
 • Ale piękne i kreatywne. Oj Corka idzie w ślady Mamy.
 • I w tym momencie córka przerosła mistrza.

Myślicie, że Wanda zwiąże swoją przyszłość z dekorowaniem wnętrz?


Dorota Szelągowska pochwaliła się talentem córki

Dorota Szelągowska pochwaliła się talentem córki

Syn Doroty Szelągowskiej pokazał, jak wygląda Wandzia

Syn Doroty Szelągowskiej pokazał, jak wygląda Wandzia

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Komentarze

 • Gość pisze:

  To tak jak mamusia w nauce za daleko nie zajedzie. Kursy robili ludzie, którym wojna zabrała szansę nauki. Pani K. Grochola też niedouczona. One myślą, że są kim ważnym. Niestety, jedyną ich zaletą jest uroda.

  • Gość pisze:

   A Ty chyba zalet wcale nie posiadasz. Jedyne co przez Ciebie przemawia to złośliwość.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×