Szukaj

Wodzianka niewyobrażalnie cierpiała! Ujawniła nowe wstrząsające fakty o swoim mężu i pokazała szokujące SMS-y od matki!

Wodzianka - wyznanie

Wodzianka - wyznanie

Dominika Zasiewska nie daje za wygraną! Po tym, jak została pobita przez męża udostępnia kolejne dowody pogrążające go. Opisała nie tylko jego karygodne zachowanie, ale i pokazała wiadomości z rodzicami, ze strony których nie może liczyć na żadne wsparcie!

Znana niegdyś jako Wodzianka Wojewódzkiego, Dominika Zasiewska kilka dni temu poinformowała o tragedii jaka wydarzyła się w jej rodzinie. Celebrytka została brutalnie pobita przez męża będąc w szóstym miesiącu ciąży. Napaść mężczyzny, który był ponoć pod wpływem narkotyków spowodowała, że przyszła mama chciała się zabić.

Dziś jako już silniejsza kobieta stara się uporać z problemami z przeszłości. Na swoich social mediach opublikowała szokujące zdjęcie i treść dotyczącą ojca jej dziecka:

Ojciec Gustawa pierwszą wigilię Gustawa spędził powiedzmy w sposób alternatywny. Co to znaczy? Ze po tym jak go zmuszała żeby raz w życiu nakarmił z butelki nasze niespełna półroczne dziecko, stwierdził ze jestem tak złą matką i wredną kobietą, ze następnego dnia rano wyszedł po papierosy i odnalazłam go półtora miesiąca później. W Chicago. (…) Myślałam, ze ktoś go porwał albo coś mu się stało. Ale oczywiście parę dni po Wigilii z właściwą sobie nonszalancją pokazał jak się świetnie bawi z przyjacielem w Chicago. Bardzo odpowiedzialnie. A dziś ojciec miesiąca, który w tajemnicy przede mną „zabezpieczył” miejsce pobytu Gucia przy sobie i swojej byłej żonie, o których idealnym małżeństwie i nadawaniu się do wychowywani dzieci napisze w następnym poście – grzmi na Instagramie.

Okazuje się także, że celebrytka nie może liczyć na wsparcie ze strony rodziców. Kobieta postanowiła pójść o krok dalej i udostępniła na Instagramie screen rozmów z matką. W odpowiedzi na wyznanie miłości usłyszała:

Jesteś kompletnym debilem. Wstyd dla całej rodziny, a szczególnie dla Gucia. Nie masz już nikogo, hańba.

Z opowieści Dominiki wyłania się obraz ostrej patologii w jakiej celebrytka spędziła ostatnie kilka lat.

View this post on Instagram

No i takie jeszcze jedno na temat ciągów alkoholowo kokainowych ojca Gucia. „Ja z Piotrusiem 4 dni na balecie”. Wtedy Gucia oczywiście jeszcze nie było ale zamiłowanie do piwka, wódki z colą i kokainy było od dawna. To zdjęcie zrobiła wspomniana wieloletnia kochanka, z zawodu kreatywna księgowa, z która to Piotrek w tajemnicy przed Lidką pojechał do stanów. Dodam tylko ze Piotrek wybudował dom Lidce, wybudował dom Renacie i przez 10 lat każda myślała ze mieszka tylko z nią. A ja miałam 24 lata, wszystko mi się w życiu udawało, nie znałam takich ludzi, wychowałam się w innym świecie i naiwnie uwierzyłam we wszystko co mówił. Marzenie o rodzinie i kochającym mężu oraz dzieciach było silniejsze niż intuicja która podpowiadała ze będę miała kłopoty.

A post shared by Dominika Wodzianka Zasiewska (@the_real_watergirl) on

Zobacz: Dominika Zasiewska nie odpuszcza i publikuje prywatne SMS-y od Krzysztofa Rutkowskiego. Chce w ten sposób udowodnić ze byli w związku

Zobacz: Krzysztof Rutkowski to już przeszłość. Wodzianka pokazała nowego chłopaka. Ale ciacho! [WIDEO]

Zobacz: WOJNA! Maja Plich wreszcie odpowiedziała na plotki o romansie Rutkowskiego i Wodzianki!


Dominika Zasiewska pokazała zdjęcia męża

Dominika Zasiewska pokazała zdjęcia męża

Dominika Zasiewska pokazała rozmowy z matką

Dominika Zasiewska pokazała rozmowy z matką

Pobita Dominika Zasiewska

Pobita Dominika Zasiewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×