Szukaj

Huczy w sieci po wyrzuceniu Dominica z Top Model. Fani wyszperali jego pierwszy komentarz po wyjściu z aresztu

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica nie weźmie udziału w finale programu Top ModelCo na to internauci? Na Instagramie modela można znaleźć wpisy, które sugerują, że ma za sobą trudną przeszłość.

Dominic D’Angelica był jednym z czterech finalistów dziewiątej edycji programu Top ModelWiadomo jednak, że w ostatnim odcinku telewizyjnego show się nie pojawi. Kilka godzin przed finałem produkcja podjęła decyzję o dyskwalifikacji uczestnika.

Powodem był fakt, że jak podaje Pudelek, „model w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia. Sam miał mieć wtedy 22 lata”. Portal donosił, że dostał wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. D’Angelica podobno jednak naruszył warunki zwolnienia:

Uczestnik Top Model miał być w 2014 roku ponownie aresztowany wraz ze swoim bratem Stefenem. Bliźniakom postawiono zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa. Dominica skazano podobno na 5 miesięcy więzienia – podaje portal.

Dominic D’Angelica: zdyskwalifikowany z Top Model. Internauci komentują

Stacja TVN wiadomość o tym, że Dominic D’Angelica nie wystąpi w finale Top Model, przekazała we wtorkowe południe. Właśnie wtedy na Facebooku oraz Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie. Produkcja podkreśla, że ubolewa, iż uczestnik trafił do programu:

W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Wiadomość poruszyła internautów. Część z nich domaga się też przywrócenia do programu Mariusza Jakubowskiego, inna broni Dominica:

 • Ta cała sytuacja jest mega dziwna. Niech Mariusz wróci na jego miejsce.
 • Jest mi szkoda Dominica. Rozumiem, że zrobił źle, popełnił błąd 9 lat temu, ale poniósł już karę, ma za to płacić do końca życia?
 • Przecież to jego przeszłość. Co to ma do tego wszystkiego? Dlaczego dopiero dwa dni przed finałem takie coś wychodzi?
 • Szkoda, że nie zrobiliście tego na początku, kiedy się dowiedzieliście tylko dopiero wtedy jak sprawa wyciekła do mediów.

Co Dominic z Top Model publikuje na Instagramie?

Chociaż na ten moment Dominic nie odniósł się do całej sytuacji, fani modela podesłali na naszą skrzynkę link do wpisu, który może być jego komentarzem po wyjściu z więzienia. W połowie 2014 roku mężczyzna zrobił sobie przymusową przerwę od Instagrama, gdzie wrócił na początku 2015 roku. Właśnie wtedy podziękował bliskim za wsparcie.

Kocham wszystkich, którzy byli przy mnie mimo wszystko. Każdy odnoszący sukcesy człowiek musi przejść swoją walkę, by zwyciężyć.

Dominic cieszył się też z pierwszego po czterech miesiącach domowego obiadu:

Pierwszy domowy posiłek od czterech miesięcy!

Warto wspomnieć, że model jest w połowie Afrykaninem, a w połowie Włochem. Życie niejednokrotnie boleśnie go doświadczyło. W trakcie kwalifikacji wyjawił, że gdy miał 5 lat, widział, jak zamordowano jego ojca. Ujawnił też, że był bezdomny, co jak podkreślał w programie, pozwoliło mu lepiej poznać samego siebie:

Mimo to, zawsze wracam do przeszłości, tych wszystkich złych rzeczy, które widziałem, z którymi się mierzyłem. Zawsze mam to w pamięci, żebym mógł być coraz lepszy. Wszystko przez co przeszedłem, co było złe i smutne, pomaga mi dzisiaj być silnym. Podczas sesji myślałem o śmierci mojego taty, ojczyma, utracie domu. Kto by pomyślał, że kiedyś nie tylko opuszczę ulicę, ale też zamieszkam w innym kraju.

Dominic mieszkał we Włoszech, skąd wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Stamtąd przeniósł się do Niemiec, skąd zgłosił się do polskiej edycji programu Top Model.


Dominic D’Angelica

Dominic D’Angelica

Dominic D’Angelica

Dominic D’Angelica

Dominic DAngelica - gwiazdy w DDTVN

Dominic DAngelica - gwiazdy w DDTVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Komentarz o pierwszym domowym posiłku po kilku miesiącach musi od razu znaczyć, ze ktoś siedział w więzieniu?! Szukacie sensacji i punktu zaczepienia już wszędzie, gdzie możliwe. Pseudodziennikarze…

 • Gość pisze:

  Jeżeli dostał szansę i dostał się do programu to dlaczego mu tą szansę na nowy start odebrano. Chłopak starał się jak mógł chciał rozpocząć nowy lepszy etap w swoim życiu a tu Polska dała mu kolejnego kopniaka… Jak po czymś takim można się nie załamać. Zamiast pomagać skrzywdziła chłopaka który jak każdy zasłużył na szansę na lepsze życie. Nie ładnie tak się nie robi. Wstyd. I tak był najlepszy… Czyżby obawiali się że nie wygra Polak.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×