Blanka Lipińska pokazała mroczną sypialnię dla gości. Inspirowała się… grobowcem. Projektantka miała niemałe wyzwanie. Oto efekt

Blanka Lipińska - jak będzie wyglądała sypialnia dla gości?

Blanka Lipińska - jak będzie wyglądała sypialnia dla gości?

Blanka Lipińska od kilku miesięcy czeka na to, by wprowadzić się nowego mieszkania. Prace remontowe powoli dobiegają końca, a ona stopniowo pokazuje, jak wyglądają kolejne pomieszczenia. Tym razem możemy zobaczyć sypialnię dla gości. Gwiazda ma pewne zastrzeżenia co do jej projektu.

Blanka Lipińska od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce i za granicą. Wszystko za sprawą bestsellerowej powieści pt. 365 dni, którą napisała w 2014 roku. W tamtym czasie była bardzo niezadowolona z tego, jak wygląda jej życie seksualne z ówczesnym partnerem, co wykorzystała jako inspirację do stworzenia trylogii. Tytuł przeleżał kilka lat w szafie. W 2018 roku został oddany w ręce czytelników i w krótkim czasie sprzedał się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. Kolejne tomy odważnej powieści również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników, co ugruntowało jej pozycję w świecie show-biznesu.

W krótkim czasie pierwsza część przygód Massimo i Laury doczekała się ekranizacji. Najpierw trafiła na ekrany kin, a następnie zainteresował się nią Netflix, dzięki któremu produkcja stała się popularna na całym świecie. Lada moment na platformie ukażą się dwie kolejne części. Na tę chwilę nie wiadomo, co zobaczymy na ekranach, ponieważ autorka nie może zdradzać żadnych szczegółów z planu zdjęciowego.

Bo to już nie jest „mój” film, to film Netflixa. Nie jestem upoważniona do udzielania informacji na ten temat – napisała na Instastory.

Blanka Lipińska pokazała sypialnię dla gości. Jak wygląda?

Blanka od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Fani z uwagą śledzą nie tylko wieści dotyczące kolejnych ekranizacji, ale i są zaciekawieni tym, jak wygląda jej życie prywatne. Pisarka stała się dla nich inspiracją, z której czerpią przykład.

W ostatnim czasie Lipińska chętnie opowiada o tym, jak przebiegają prace remontowe w jej nowym mieszkaniu. Choć jeszcze nie tak dawno temu zapewniała, że nie chce inwestować w nieruchomości, zmieniła zdanie. W social mediach chętnie pokazuje i opowiada o tym, jak będzie wyglądał jej niebanalny apartament.

Wnętrza w domu gwiazdy bardzo odbiegają od tego, co widzimy na co dzień. Pisarka postawiła na wszechobecną czerń, którą gdzieniegdzie przełamuje biel. W ostatnim czasie jej projektantka, Aleksandra Ziarek, pokazała, jak docelowo ma wyglądać łazienkajadalnia. Teraz przyszła kolej na sypialnię gościnną.

Sypialnia gościnna to ważne pomieszczenie w każdym domu, bo to właśnie tu nasi najbliżsi mają się czuć komfortowo i mieć piękne sny!

Kto chciałby być w niej gościem Blanki?

Ręka w górę

Na zamieszczonych przez nią kadrach możemy zobaczyć niewielką sypialnię z dużym łóżkiem w centralnej części. W pomieszczeniu nie będzie brakowało naturalnego światła, ponieważ dwie ściany niemalże w całości zabudowane są oknami. Znajdziemy tu również lampę, fotel, telewizor, niewielki stolik nocny oraz szafę z dużym lustrem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Aleksandra Ziareq (@olaziareq)

Lipińska niezwłocznie zwróciła projektantce uwagę na jeden szczegół, który przeoczyła w swoim projekcie:

 Ale wiesz, że pościel też będzie ciemna?

Aleksandra przyznała, że nie wiedziała o tym, jednak jest to tak niewielki szczegół, że nie zaburza on jej koncepcji. Chwilę później jej zleceniodawczyni podkreśliła, na czym zależy jej najbardziej w tym projekcie.

WSZYSTKO BĘDZIE CIEMNE !!!! Bo ja tak lubię i tak odpoczywam, a poza tym to żaden wyczyn zaprojektować jasne mieszkanie, weź i zaprojektuj ładny grobowiec, to jest wyczyn.


Blanka Lipińska - sypialnia dla gości

Blanka Lipińska - sypialnia dla gości

Blanka Lipińska - sypialnia dla gości

Blanka Lipińska - sypialnia dla gości

Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką

Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×