Blanka Lipińska pokazała łazienkę. Postawiła na marmur, ale nie wszystko idzie po jej myśli

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką, która znajdzie się w jej nowym domu. To bardzo stylowe wnętrze. Zobaczcie zdjęcie.

Blanka Lipińska wydała trylogię 365 dni, która przypadła do gustu czytelnikom. Cieszyła się tak sporym zainteresowaniem wśród kupujących. Po czasie pierwsza część doczekała się ekranizacji. Najpierw trafiła na ekrany kin, potem zainteresował się nią Netflix.

To było strzałem w dziesiątkę. Produkcja się bardzo popularna na całym świecie. Znalazła się w czołówce wybieranych przez użytkowników platformy filmów w tym m.in. w Niemczech, na Litwie, w Szwajcarii, Holandii, Belgii, Turcji, Szwecji, Austrii, Czechach, Grecji, Rumunii, RPA, Portugalii, Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, na Mauritiusie, w Kanadzie, Izraelu oraz w Stanach Zjednoczonych.

Wiadomo, że powstają dwie kolejne części. Tym razem prawa do ich filmowania zakupił Netflix. Właśnie dlatego pisarka nie może się dzielić ze swoimi fanami wybranymi informacjami na temat produkcji, o czym poinformowała na Instastory:

Bo to już nie jest „mój” film, to film Netflixa. Nie jestem upoważniona do udzielania informacji na ten temat – odpisała na pytanie internauty o to, dlaczego nie dzieli się informacjami o 2 i 3 części 365 dni.

Blanka Lipińska pokazała łazienkę. Jak wygląda?

Odkąd Lipińska wydała swoje książki jest na fali popularności. Sympatycy z zainteresowaniem śledzą nie tylko wieści na temat kolejnych ekranizacji, ale także życia prywatnego pisarki. Przyglądają się jej stylizacjom, wybierają polecane produkty, a także obserwują remont mieszkania, które jakiś czas temu kupiła.

Chociaż Blanka długo podkreślała, że nie zamierza nabywać własnych czterech kątów, zmieniła zdanie, o czym poinformowała na Instagramie. Aktualnie jest w trakcie urządzania mieszkania, nad czym czuwa projektantka Aleksandra Ziarek. Wiadomo, że będzie królować czerń:

Będzie mrok. Czarno, mrok. Myślę, że nie widziałam jeszcze takiego mieszkania u żadnej gwiazdy, aż tak czarnego. Ale ja tak lubię. Lubię jak jest ciemno. To jest, co powiedziałam – jeden lubi ciastko z kremem, drugi – jak mu nogi śmierdzą – komentowała Blanka Lipińska w rozmowie z Jastrząb Post.

Blanka Lipińska pokazała, jak będzie wyglądać kilka pomieszczeń. Pochwaliła się m.in. kuchnią, garderobą, a także jadalnią. Teraz nadszedł czas na łazienkę, którą zademonstrowała na Instastory.

Pisarka dodała dwa zdjęcia. Na jednym widać pomieszczenie przed, drugie to wizualizacja po remoncie. W pomieszczeniu będzie królować marmur, który znajdzie się na ścianach. To także tam zostanie ustawiona wanna wolnostojąca, z której będzie można spoglądać na duże okrągłe lustro, a także zlew mieszczący się na ciemnym blacie. Obok pojawi się elegancki prysznic bez brodzika.

Chociaż pomieszczenie prezentuje się bardzo elegancko, nie wszystko idzie po myśli autorki 365 dni. Mimo iż dostała wizualizację łazienki, nie wiadomo, kiedy będzie mogła zobaczyć efekt końcowy. O tym, jak będzie się prezentować mieszkanie Blanki Lipińskiej możecie się przekonać zaglądając do galerii.


Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką

Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką

Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką

Blanka Lipińska pochwaliła się łazienką

Łazienka Blanki Lipińskiej

Łazienka Blanki Lipińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×