Wiadomo już, dlaczego członkowie rodziny królewskiej opublikowali w dniu urodzin Archiego te same zdjęcia, co rok temu

Dlaczego nikt z rodziny królewskiej nie opublikował aktualnych zdjęć Archiego?

Dlaczego nikt z rodziny królewskiej nie opublikował aktualnych zdjęć Archiego?

William i Kate nie przez przypadek w dniu urodzin Archiego opublikowali to samo zdjęcie, co rok temu. Jeden drobny szczegół umknął Internautom, którzy skrytykowali ich zachowanie. O czym mowa?

Meghan Markleksiążę Harry dokładnie rok temu podjęli decyzję, która zmieniła ich dotychczasowe życie. Para postanowiła zrezygnować z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej. Aby w pełni cieszyć się normalnym życiem, zawarli z królową Elżbietą II umowę, która szczegółowo określała, jakich zachowań nie powinni się dopuszczać po Megxicie.

Sussexowie zadecydowali, że nowy rozdział w życiu rozpoczną w Stanach Zjednoczonych. Przez kilka miesięcy szukali odpowiedniego miejsca dla siebie, by ostatecznie zakupić dom w Santa Barbara, mieście położonym w Kalifornii nad Oceanem Spokojnym.

Odkąd Harry wyprowadził się z rodzinnego kraju, jego relacje z rodziną znacznie osłabły. Sytuacja uległa drastycznemu pogorszeniu po tym, jak wraz z żoną udzielił Oprah Winfrey wywiadu, w którym przedstawił swoją rodzinę w niekorzystnym świetle.

Mimo tego, że ich słowa zraniły Windsorów, po pogrzebie księcia Filipa nikt nie miał wątpliwości, że książę William mimo skrywanego żalu chce pozostać z nim w stałym kontakcie. Dowodem na to, jest fakt, iż w dniu urodzin siostrzeńca wspólnie z żoną opublikował na Instagramie życzenia dla solenizanta. Zachowanie Cambridgeów zostało bardzo skrytykowane przez fanów korony. Niewiele osób zauważyło jednak drobny, aczkolwiek niezwykle istotny szczegół, który przesądził o ich decyzji.

Dlaczego księżna Kate i książę William opublikowali to samo zdjęcie z okazji urodzin siostrzeńca, co rok temu?

6 maja, jest dniem szczególnym dla Meghan Markle księcia Harry’ego. To wówczas na świat przyszedł ich pierworodny syn, Archie Harrison. Tego dnia członkowie rodziny królewskiej opublikowali na swoich oficjalnych profilach na Instagramie zdjęcia z solenizantem, pod którymi składali mu życzenia.

Kadr, który opublikował książę Williamksiężna Kate spotkał się ze szczególną krytyką. Para postanowiła opublikować dokładnie ten sam kadr, co w ubiegłym roku. Fotografia, na której obecni są najbliżsi Archiego, została wykonana przez Chrisa Allertona w Zielonym Salonie Zamku Windsor w dniu jego chrztu.

Książę Harry i Meghan, która trzymała na rękach chłopca, ustawili się w środku sceny i byli otoczeni przez księcia KarolaCamillę, matkę księżnej Dorię Ragland oraz jej siostry – Dianę Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale.

Książę Karol i Camilla podobnie postanowili udostępnić to samo zdjęcie, które opublikowali w zeszłym roku na pierwsze urodziny Archiego. Fotografia pokazywała wzruszający moment między przyszłym królem i jego czwartym wnukiem. Ten oficjalny portret został ponownie wykonany na chrzcie świętym chłopca.

Wspomniane wcześniej zdjęcia są w zasadzie jedyną pamiątką z czasów, gdy rodzina królewska była w komplecie. Warto mieć również na uwadze, że Harry i Meghan chronią swojego syna i nie udostępniają publicznie zdjęć z jego wizerunkiem. Z tego też powodu sami opublikowali w dniu jego urodzin fotografię, na której jest odwrócony tyłem do obiektywu.

Najnowsza fotografia Archiego

Najnowsza fotografia Archiego

Internauci zbyt pochopnie skrytykowali członków rodziny królewskiej, ponieważ jak widać, wszyscy kierowali się przede wszystkim dobrem solenizanta oraz wolą jego rodziców.


Księżna Kate i książę William uczcili 2. urodziny Archiego

Księżna Kate i książę William uczcili 2. urodziny Archiego

Księżna Camilla i książę Karol uczcili 2. urodziny Archiego

Księżna Camilla i książę Karol uczcili 2. urodziny Archiego

Najnowsza fotografia Archiego

Najnowsza fotografia Archiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×