Szukaj

Syn Diego Maradony w poważnym stanie trafił do szpitala. Dramatyczne informacje obiegły media

Diego Maradona junior ma koronawirusa

Diego Maradona junior ma koronawirusa

Diego Maradona junior, syn legendarnego piłkarza, trafił do szpitala. Powodem jest koronawirus. Jego stan jest bardzo poważny.

Diego Maradona na boisku osiągał imponujące wyniki. To one sprawiły, że urósł do miana legendy. Pod koniec października piłkarz świętował sześćdziesiąte urodziny.

Niestety w środę media obiegły smutne wieści. Pomimo walki lekarzy Maradona zmarł. Został pochowany w czwartkowy wieczór. Legenda futbolu spoczęła na cmentarzu Jardin de Paz — Ogrodzie Pokoju, który znajduje się na obrzeżach Buenos Aires. Przed pogrzebem Diego pożegnały tłumy fanów i sympatyków. Trumna z ciałem została wystawiona w Pałacu Prezydenckim.

Diego Maradona junior jest w szpitalu. Powodem koronawirus

W uroczystościach żałobnych uczestniczyła jedynie najbliższa rodzina i współpracownicy piłkarza. Wśród nich zabrakło jednak jego 34-letniego syna, Diego Maradony juniora. Jak donoszą zagraniczne media, mężczyzna o śmierci ojca dowiedział się w momencie, w którym przebywa w szpitalu Cotugno w Neapolu. Według informacji ujawnionch przez dziennikarza CNN Tancredi Palmeri przekazał mu ją inny prezenter telewizyjny.

Niestety słynny prezenter telewizyjny odnalazł jego telefon, aby poznać jego reakcję. Tak Diego Junior dowiedział się, że stracił tatę. Zostawcie chłopaka w spokoju — zaapelował na Twitterze.

Maradona junior przebywa na oddziale intensywnej terapii. Ma bardzo poważne problemy zdrowotne. Powodem jest koronawirus. 5 listopada otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Jego stan zaniepokoił go do tego stopnia, że po kilku udał się po specjalistyczną pomoc. Niestety na razie nic nie uległo poprawie.

Warto wspomnieć, że Diego Maradona junior jest synem zmarłego piłkarza i modelki Cristiny Sinagry. Ojca poznał dopiero cztery lata temu. Od tamtego czasu jednak regularnie utrzymywał z nim kontakt. Na co dzień mieszka w Neapolu. Też grał w piłkę, nie osiągał jednak takich wyników, jak jego zmarły tata.

Po szkoleniu w młodzieżowych zespołach Napoli Diego przeszedł do Genoi, nie zadebiutował jednak w pierwszej drużynie. Przez kilkanaście kolejnych lat grał w niższych włoskich ligach.

Zobacz także: Ostatnia wola Diego Maradony. Przed rodziną prawdziwe wyzwanie. Tak się przechodzi do historii


Diego Maradona junior ma koronawirusa

Diego Maradona junior ma koronawirusa

Diego Maradona junior ma koronawirusa

Diego Maradona junior ma koronawirusa

Diego Maradona

Diego Maradona

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×