Dawid Narożny pochwalił się metamorfozą i wbił szpilę byłej żonie. Magda nie będzie zadowolona jak to przeczyta

Dawid Narożny i Magda Narożna

Dawid Narożny i Magda Narożna

Dawid Narożny pochwalił się metamorfozą, jaką przeszedł na przestrzeni lat. Część internautów uważa, że przy okazji wbił szpilę byłej żonie. Magda nie będzie zadowolona, jak to przeczyta.

Dawid Narożny siedem lat był mężem Magdaleny, z którą doczekał się córki, Gabrieli. Małżonkowie założyli zespół Piękni i Młodzi, który aktualnie jest jedną z popularniejszych formacji disco-polo. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić rodzinnej sielanki, małżonkowie się rozstali.

Narożni przez pewien czas występowali razem. Na początku 2020 roku ich drogi zawodowe również się rozeszły. Muzyk rozpoczął karierę solową. Ułożył sobie także życie prywatne. Spotyka się z Joanną, z którą ma syna, Marcela. Niedawno Dawid Narożny poszedł o krok dalej. Oświadczył się swojej ukochanej i został przyjęty. Opublikował filmik, który w mig podbił sieć.

Dawid Narożny pochwalił się metamorfozą i wbił szpilę byłej żonie

Narożny aktywnie działa w sieci, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Pochwalił się zdjęciem na Instagramie, na którym zaprezentował swoją sylwetkę. W opisie przyznał, że się ona zmieniła. W jego ocenie wpływ mieli na to ludzie, których spotkał na swojej drodze. Podkreślił też, że z odpowiednią kobietą przy boku można wiele zdziałać:

Jak tak patrzę na siebie 2 lata wstecz i teraz, to wiem że najważniejsze jest to jakimi ludźmi się otaczasz… Z odpowiednią kobietą przy boku można przenosić góry♥️

Gdy część internautów komplementowało nowy wizerunek Dawida, znaleźli się też tacy, którzy we wpisie doszukali się nawiązania do poprzedniej żony muzyka:

  • Pamiętaj że druga to zawsze TYLKO druga. Pierwszej przyrzekales przed Bogiem że będziecie razem do śmierci wiec nie bądź teraz hipokryta. Drogi się Wam rozeszły ale szacunek powinien pozostać. W końcu macie dziecko!!!
  • Z nie odpowiednią kobieta ? Tak trochę nie ładnie to napisałeś. W końcu to matka Twojej córki.
  • Mysle, ze powinnes swoja zone zostawic w spokoju. Ona nigdy nie pisze, i nie wypowiada sie zle o Tobie. Kazdy z Was ma swoje zycie, to co bylo zostalo z tylu i nie wracaj do tego.

Dawid Narożny zareagował na ostatni komentarz:

Ale ja zupełnie ją w to nie mieszam, tylko Ty i inni ciągle o niej piszą u mnie w poście nie ma nawet słowa o niej;) więcej luzu.

Przekonują was te tłumaczenia?


Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Magdalena Narożna i Krzysztof Byniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×