Syn Zenka Martyniuka wylądował na czołówce tabloidu z mocnym wyznaniem! To już definitywny koniec!

Daniel Martyniuk i Zenek MArtyniuk

Daniel Martyniuk i Zenek MArtyniuk

Daniel Martyniuk nie rozwiedzie się z Eweliną? Syn muzyka walczy o swój związek. Właśnie dlatego nie sięga po alkohol, a także udał się na wycieczkę do wyjątkowego miejsca. Zobacz, jaki kierunek wybrał. 

Daniel Martyniuk jeszcze do niedawna w mediach społecznościowych informował, że chce wziąć rozwód z żoną Eweliną. Ostatnio jednak zmienił zdanie i próbuje ratować małżeństwo. Właśnie dlatego nie tylko usunął konta w social mediach, ale także odstawił alkohol.

Okazuje się bowiem, że małżonkowie chcą raz jeszcze zawalczyć o swój związek. Robią to dla siebie i dla swojej córeczki Laury, bo chcą by dziewczynka wychowywała się w pełnej rodzinie. Młodzi rodzice deklarują, że zrobią wszystko, by tak się stało.

Pomocy szukają w modlitwie. Dlatego w weekend wybrali się do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu Starym. To właśnie tam syn muzyka rozpoczął kolejną dekadę życia, o czym opowiedział w Super Expressie: 

Pojechaliśmy prosić Matkę Boską o opiekę nad nami. Modliłem się o to, by Bóg pomógł wytrwać mi w trzeźwości i wierności. Prosiłem Matkę Bożą o spokój w rodzinie i by zawsze gościła w niej miłość – przyznał mężczyzna w rozmowie z tabloidem.

To jednak niejedyna zmiana w życiu mężczyzny. Maryniuk, z okazji urodzin urządził przyjęcie. Gości nie poczęstował jednak alkoholem. Z nim skończył bowiem definitywnie. Pomimo braku wysokoprocentowych napojów, goście bawili się doskonale. Daniel zapewnia, że jego przemiana jest pewna, i że teraz nie zawiedzie, i będzie dobrym mężem i ojcem:

Wbrew pozorom bardzo się kochamy. Nie dopuszczę, by stracić żonę i córkę. Będę się starać być najlepszym mężem i ojcem – podkreślał mężczyzna.

Trzymamy kciuki, żeby plany, które założył sobie Daniel, udało się zrealizować.

Zobacz: Zenek Martyniuk znalazł genialny sposób na ujarzmienie wybryków Daniela! Będzie wspólny projekt z synem!

Zobacz: Daniel Martyniuk usunął Instagrama i w tabloidzie odpowiedział na komentarz żony! Teraz to się zacznie! 

Zobacz: Żona Daniela Martyniuka wzięła sprawy w swoje ręce! Teraz to Ewelina podjęła przełomową decyzję!


Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska podczas chrztu córki Laury

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska z córką

Daniel Martyniuk z mamą w centrum handlowym

Daniel Martyniuk z mamą w centrum handlowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×