Szukaj

Syn Zenka Martyniuka wystawił dom na sprzedaż. Patrzymy na wystrój – jest na bogato!

Daniel Martyniuk sprzedaje mieszkanie

Daniel Martyniuk sprzedaje mieszkanie

Daniel Martyniuk sprzedaje swoje luksusowe mieszkanie w Wasilkowie. Do sieci trafiły zdjęcia wnętrz z posiadłości, która trafiła na internetową aukcję.

Daniel Martyniuk w ostatnich miesiącach stał się regularnym bywalcem kolorowej prasy i portali plotkarskich. Syn Zenka Martyniuka nie tylko został mężem i ojcem, ale także przeżywał to wszystko pod czujnym okiem tysięcy osób w Polsce. Okazuje się, że mężczyzna chce zmian w swoim życiu i wkrótce wprowadzi się do nowego apartamentu.

Martyniuk opuszcza więc Wasilków. Właśnie dlatego chce sprzedać swoje dawne mieszkanie. Nowy właściciel nie będzie musiał martwić się o nic, ponieważ obiekt jest w pełni umeblowany:

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie mieszkanie 130m^2, umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, cena do uzgodnienia dogodne połączenie z miastem centrum 10 min MPK – zachęca do zakupu Daniel.

Martyniuk, chociaż ceny zdradzić nie chciał, do ogłoszenia dorzucił zdjęcia mieszkania. Jak wynika z fotografii, jest ono nie tylko urządzone w nowoczesnym stylu, ale także bardzo luksusowe.

Gdzie zamieszka Daniel? Okazuje się, że tym razem zawita na dłużej do Trójmiasta, co zdradził w komentarzu na Facebooku. Zapytany przez jednego ze znajomych czy wraca do mamy, mężczyzna zdecydowanie zaprzeczył, przyznając, że wybrał inne miasto:

Do Gdyni – skomentował krótko.

Myślicie, że wkrótce znajdzie się nowy właściciel?

WitamPosiadam na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie mieszkanie 130m^2, umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, cena…

Opublikowany przez Daniel Martyniuk Sobota, 23 marca 2019

Daniel Martyniuk rozwodzi się z młodziutką żoną! Powód? Naprawdę dziwny

Daniel Martyniuk wsiadł za kółko po alkoholu! Miał tyle promili we krwi, że to cud, że tylko stracił prawo jazdy

Krzysztof Czeczot i Jakub Zając wcielą się w postać Zenka Martyniuka. W jakich filmach wcześniej występowali?


Czy Daniel Martyniuk jest przystojny?

×