Dance Dance Dance 3: W składzie jury pojawiły się nowe nazwiska. Kto za Annę Muchę?

Anna Mucha, Dance Dance Dance

Anna Mucha, Dance Dance Dance

Anna Mucha nie będzie gwiazdą kolejnej edycji Dance Dance Dance. Telewizja Polska już prowadzi rozmowy z potencjalnymi kandydatkami, które mogą zająć jej miejsce. Z jedną z nich aktorka przyjaźni się od lat.

Program Dance Dance Dance emitowany na antenie Dwójki szybko zyskał uznanie widzów. Nie można się zatem dziwić, że już wiosną na ekranach pojawi się trzecia seria tanecznego show. Wystąpią w niej najpopularniejsze gwiazdy, które w każdym odcinku będą musiały wykonać aż dwie choreografie pochodzące z popularnych teledysków, musicali lub filmów. W pierwszej rundzie pojawią się na scenie w duecie, a w drugiej solo. Dwie poprzednie edycje show cieszyły się ogromną popularnością wśród fanów.

Telewizja Polska podała już nazwiska wszystkich uczestników, którzy zawalczą się na parkiecie o główną nagrodę. Jedną z gwiazd będzie między innymi Roksana Węgiel, która zatańczy w nim razem ze swoją przyjaciółkąOliwią Górniak. W tanecznym formacie nie brakuje też wielu zmian. W roli prowadzących nie zobaczymy już Tomasza Kammela i Tamary Gonzalez. Ich miejsce zajęli gospodarze programu Pytanie na śniadanie oraz uczestniczy poprzedniej edycji, czyli Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Również jury pojawi się w nowym składzie.

Dance Dance Dance: Kto zastąpi Annę Muchę w jury?

Głośnym echem w mediach odbiło się zwolnienie z funkcji jurora aktorki, Anny Muchy. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji show występy uczestników oceniali: Robert Kupisz, Ida Nowakowska i Ewa Chodakowska. W drugim sezonie trenerkę fitnessu zastąpiła gwiazda serialu M jak miłość. Jej oceny było nieco kontrowersyjne, przez co wnosiły do studia sporo emocji. Niestety producenci postanowili nieco ostudzić atmosferę w show i nie zaprosili jej do kolejnej odsłony widowiska.

W sieci już pojawiają się pierwsze typy, co do tego, kto ma zastąpić Annę Muchę na stanowisku jurora. Jak donosi Super Express, są dwie bardzo poważne kandydatki, z którymi stacja prowadzi rozmowy na ten temat:

Jak się dowiedzieliśmy, produkcja zaczęła prowadzić rozmowy z koleżanką Muchy z serialu „M jak miłość”, Kasią Cichopek. TVP stara się bowiem promować swoje gwiazdy, a Kasia od niedawna jest prowadzącą „Pytanie na śniadanie” i świetnie zna się na tańcu. Przed laty wygrała „Taniec z gwiazdami”. Jej główną konkurentką o stołek jurora jest tancerka Edyta Herbuś – czytamy na stronie se.pl.

To jednak nie koniec spekulacji na temat tego, kto jeszcze pojawi się w programie. Kilka dni temu Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się w sieci, że zostanie jurorką w show TVP. Nie podała nazwy programu, ale wszyscy zaczęli się domyślać, że chodzi właśnie o Dance Dance Dance. Jej post zniknął z sieci tak samo szybko, jak się pojawił.

Robert Kupisz również nie będzie już jurorem w tanecznym show. Projektant ma on inny plany na najbliższe miesiące, które nie pozwoliły mu kontynuować współpracy przy programie.

Pewny za to jest udział Idy Nowakowskiej. Ciężarna gwiazda jako jedyna przedstawicielka jury wzięła udział w sesji zdjęciowej z uczestnikami, która zapowiada nową edycję.


Dance Dance Dance 2 – jury

Dance Dance Dance 2 – jury

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×