Kim jest Oliwia Górniak, przyjaciółka Roxie Węgiel z „Dance Dance Dance”? Wiek, Instagram

Oliwia Górniak

Oliwia Górniak

Roksana Węgiel jest kolejną uczestniczką 3. edycji programu Dance Dance Dance. W show emitowanym na antenie TVP wystąpi z Oliwią Górniak. Kim jest koleżanka Roxie?

Już wiosną rusza 3. edycja Dance Dance Dance, które jest jednym z ulubionych programów rozrywkowych widzów Telewizji Polskiej. W tanecznym show udział ł wezmą najpopularniejsze gwiazdy. Jak dotąd ich występy oceniało jury w skład którego wchodzili: Ida NowakowskaPiotr Kupisz oraz Anna Mucha. Niestety wiadomo już, że nastąpią w nim niemałe zmiany. Włodarze programu kilka dni temu podziękowali jej za współpracę.

Okazuje się, że zmiany nastąpią również wśród prowadzących. Już nie zobaczymy Tomasza Kammela i Macademian Girl. Ich miejsce w formacie zajęli Małgorzata TomaszewskaAleksander Sikora, którzy w poprzedniej edycji byli uczestnikami tanecznego show.

Roksana Węgiel weźmie udział w 3. edycji Dance Dance Dance

Na początku lutego opublikowaliśmy pełną listę uczestników, wśród których znalazła się Roksana Węgiel. Nastolatka już od kilku tygodni publikowała na swoim profilu na Instagramie nagrania, na których było widać, że intensywnie trenuje. Już wówczas fani podejrzewali, że może przygotowywać się do udziału w programie. Roxie za pośrednictwem Instagrama przekazała swoim fanom informację z kim stworzy parę w Dance Dance Dance. Okazuje się, że jest nią Oliwia Górniak, która ostatnio bardzo często pojawiała się na Instastory gwiazdy.

IT’S OFFICIAL!!!
Będziemy tańczyć z @oliwiaxgorniak w @dancedancedancetvp
To dla nas niesamowita przygoda! Oglądajcie już od 5 marca.

 

Kim jest Oliwia Górniak?

Oliwia ma 17 lat i uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle, tam też mieszka. Nastolatka trenuje taniec nowoczesny. Na Instagramie (@oliwiaxgorniak), jak dotąd opublikowała 4. nagrania na których tańczy.

Górniak ma za sobą kilka występów na scenie. Brała udział m.in. w XIX Ogólnopolskich Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych, które odbyły się w Jasielskim Domu Kultury. Trzeba przyznać, że naprawdę świetnie się rusza.

Dziewczyny przygotowują się już do pierwszego występu w Egurrola Dance Agency. Na TikToku @badzmyrazem.tvp dostępne jest nagranie, jak tańczą razem. Co tu dużo mówić, są świetne.

@badzmyrazem.tvp

Przygotowania do @dddtvp ruszyły 🔥 @roxiewegiel @oliwiaxgorniak 🔥

♬ Thanks for using my sound – mind your business ❤️

Jak oceniacie szanse Roxie i Oliwii na zwycięstwo w programie Dance, dance, dance?


Kim jest Oliwia Górniak , koleżanka Roksany Węgiel?

Kim jest Oliwia Górniak , koleżanka Roksany Węgiel?

Kim jest Oliwia Górniak , koleżanka Roksany Węgiel?

Kim jest Oliwia Górniak , koleżanka Roksany Węgiel?

Kim jest Oliwia Górniak , koleżanka Roksany Węgiel?

Kim jest Oliwia Górniak , koleżanka Roksany Węgiel?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×