„Dance Dance Dance 3”: Coraz konkretniej o zmianach w jury. Padły nazwiska nowych jurorów

Dance Dance Dance

Dance Dance Dance

Dance Dance Dance 3. Robert Kupisz i Anna Mucha nie będą jurorami nadchodzącej edycji. Kto ich zastąpi? Padły pierwsze konkretne nazwiska. 

Dance Dance Dance to program, który pokochali widzowie TVP. Dowodem może być fakt, że już wiosną wystartuje trzecia edycja, w której nie zabraknie gwiazd. Wśród uczestników wymienia się m.in. Roksanę Węgiel, Damiana Kordasa oraz Małgorzatę Opczowską (pełną listę występujących i ich partnerów znajdziesz tutaj).

Dance Dance Dance 3: Robert Kupisz komentuje decyzję TVP

W nowej edycji Dance Dance Dance 3 zmieni się skład jury. Występów nie będzie oceniać już Anna Muchaktóra o tej decyzji produkcji poinformowała na Instagramie. Dodała post, w którym podziękowała ekipie za współpracę, a także wyznała, że nie rozumie tego, co się stało:

Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda.

W trzecim sezonie tanecznego show za stołem jurorskim nie zasiądzie Robert Kupisz. Projektant w rozmowie z portalem Plotek ocenił Anię w roli jurora, a także ujawnił, że zabraknie go w nadchodzącej edycji, ponieważ ma nieco inne plany. Dodał, że osoba, która zajmie jego miejsce dobrze zna się na tańcu i jest lubiana przez widzów:

Ania bardzo dobrze sobie radziła w roli jurora. Miała odwagę mówienia wprost. Bardzo to szanuję. Mnie zabraknie w tej edycji programu, ponieważ mam trochę inne plany. Wiem, że osoba, która zajmie moje miejsce, dobrze zna się na tańcu i jest bardzo lubiana przez widzów. Nie chcę zdradzać nazwiska, ponieważ nie mam stuprocentowej pewności. Najlepiej poczekać na decyzję producenta programu.

Kto będzie oceniać uczestników programu Dance Dance Dance 3? Osoba z produkcji doniosła Plotkowi, że pod uwagę brane jest znane i lubiane małżeństwo: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli oczywistym wyborem. Dostali propozycję i poważnie ją rozważają. Stacja jest zadowolona z poczynań aktorki w roli prowadzącej „Pytania na Śniadanie”, a jej mąż świetnie sprawdził się, goszcząc w „Sanatorium miłości”. Widzowie ich uwielbiają i doskonale pamiętają, jaki zgrany duet zawodowo tworzyli w „Tańcu z Gwiazdami”.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych informacji.


Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska - Dance Dance Dance

Anna Mucha, Robert Kupisz i Ida Nowakowska - Dance Dance Dance

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska

Anna Mucha, Robert Kupisz, Ida Nowakowska

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×