Pełna lista uczestników „Dance Dance Dance 3” – Roxie Węgiel, Damian Kordas, Małgorzata Opczowska… Wiadomo, z kim zatańczą w parach

Dance Dance Dance

Dance Dance Dance

Roksana Węgiel, Damian Kordas, Ola Nowak... Gwiazdy trzeciej edycji Dance Dance Dance ujawnione. Z kim zatańczą w parach? Znamy pełną listę uczestników.

Dance Dance Dance na antenie TVP zadebiutował w 2019 roku. W telewizyjnym show biorą udział gwiazdy oraz ich przyjaciele. Podczas każdego odcinka prezentują choreografię wzorowaną na teledysku muzycznym lub ekranizacji. Tańczą w duecie oraz solo. Ich zmagania są oceniane przez jury. W poprzedniej edycji w jego składzie zasiedli: Ida Nowakowska, Piotr Kupisz oraz Anna Mucha. Do tej pory wyemitowano dwa sezony programu. Wiosną wystartuje trzeci.

Dance Dance Dance 3: kto w programie? Pełna lista uczestników

Chociaż nie wiadomo, czy skład jury trzeciej edycji się nie zmieni, pewne jest, że do rywalizacji stanie cała plejada gwiazd. Jak podaje Fakt, wśród nich jest Roksana Węgiel. Tabloid podaje, że gwiazda sumiennie przygotowuje się do występu. Chociaż taniec będzie dla niej nowym wyzwaniem, podobno świetnie sobie radzi na parkiecie:

Produkcja programu jest zachwycona z angażu Roksany. Bardzo im na niej zależało. Ona ma wierne grono fanów, które na pewno ruszy przed telewizory i podniesie słupki oglądalności – donosił informator dziennika.

Mówi się, że oprócz Węgiel, na parkiecie pojawi się także Damian Kordas oraz Małgorzata Opczowska. To jednak dopiero początek znanych nazwisk. Pudelek dotarł do pełnej listy uczestników oraz ich partnerów. Z informacji, które ujawnił portal, wynika, że nastoletniej piosenkarce na parkiecie będzie towarzyszyć jej koleżanka Oliwia Górniak. W duecie z kucharzem zatańczy Ola Nowak, a z prezenterką Pytania na śniadanie jej kolega z programu Robert El Gendy.

O zwycięstwo w trzeciej edycji będzie walczyć sześć par, które prezentują się następująco:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin (uczestnicy programu Rolnik szuka żony),
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak.

Na ten moment sami zainteresowani nie potwierdzili tych informacji. Macie już swoich faworytów?


Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Roksana Węgiel skończyła 16 lat

Damian Kordas i Roxie

Damian Kordas i Roxie

Ola Nowak – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Ola Nowak – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×