Anna Mucha straciła pracę w „Dance, Dance, Dance”: „Decyzja zarządu TVP”. Aktorka nie ukrywa żalu

Anna Mucha - Dance Dance Dance

Anna Mucha - Dance Dance Dance

Anna Mucha nie pojawi się w Dance, Dance, Dance 3 w roli jurora. Telewizja Polska podziękowała jej za współpracę. Co aktorka napisała na Instagramie?

 

Dance Dance Dance to jeden z bardziej lubianych programów rozrywkowych. Taneczne show emitowane na antenie TVP z udziałem największych gwiazd właśnie doczekało się trzeciej edycji. Po sukcesie dwóch poprzednich wydań kwestią czasu byłoto, kiedy telewizyjna Dwójka poinformuje o kontynuacji formatu.

Już wiosną na podbój parkietu ruszą kolejne znane pary. Jak do tej pory ich zmagania oceniało jury złożone z trzech osób. Za stołem jurorskim w poprzedniej edycji zasiadali: Ida Nowakowska, Piotr Kupisz oraz Anna Mucha. Ostatnia z jurorek, znana z ciętego języka, wprowadziła do show sporą dawkę emocji oraz energii i najwyraźniej nie spotkało się to z aprobatą władz stacji. Właśnie podziękowano jej za współpracę.

Dance, Dance, Dance: Anna Mucha już nie będzie jurorem w show

O tym, że nie zobaczymy jej w popularnym formacie, poinformowała sama zainteresowana. Anna Mucha opublikowała obszerny post i zdjęcia z planu poprzedniej edycji.

Przerwana lekcja jurorowania … – zaczęła, parafrazując tytuł filmu.

Następnie streściła swoje występy w ostatniej edycji Dance, Dance, Dance.

Program DDD (Dance, Dance, Dance) to wspaniały i trudny format. bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli
zwłaszcza jak gorzej to znoszą, nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać…

Poinformowała też, że ku jej żalowi, podjęto decyzję, że już nie będzie jurorem w show.

niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzja „zarządu TVP” moja przygoda z tym programem została przerwana …

Podziękowała też wszystkim, z którymi współpracowała.

Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP
dziękuje Produkcji i moim wspaniałym kolegom Idzie i Robertowi za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. dzięki Wam czułam się „na swoim miejscu”. dziękuje…

Wyznała także, że nie rozumie decyzji i jest jej przykro, że nie pojawi się w kolejnej części programu.

jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda.

Przypomnijmy, że z formatem pożegnała się także prowadząca, Tamara Gonzalez Perea, która zakończyła latem współpracę z TVP i nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłych pracodawców. Wielkim zaskoczeniem jest także nieobecność Tomasza Kammela. Ich miejsce w formacie zajęli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy w poprzedniej edycji pojawili się w roli uczestników.

Nie da się ukryć, że bez Muchy show straci sporo emocji – kiedy Ania była jurorem, nigdy nie było wiadomo, czym zaskoczy.


Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Anna Mucha straciła posadę w DDD

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×