Szukaj

Dagmara Kaźmierska z synem szpanują luksusowymi wakacjami. Walizek nie idzie zliczyć. Tacy to pożyją

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska podzieliła się w sieci zdjęciem z lotniska. Zestawiła je z fotografią syna w jacuzzi. Jednak to na niej skupiła się cała uwaga internautów. Z iloma walizkami podróżuje?

Kto obserwuje Dagmarę Kaźmierską w programie TTV, wie, że dla niej nie ma tematów tabu. W show poruszyła już chyba wszystkie zagadnienia. Nie oszczędza także syna, Conana, który jej towarzyszy i niejednokrotnie usłyszał od niej kilka słów bolesnej prawdy. Tak też było i tym razem. W najnowszym poście ironicznie zwróciła się do nastolatka. Jednak to nie jej słowa zwróciły uwagę internautów, a zdjęcie, na którym pozuje na lotnisku. Dlaczego?

Ile walizek pakuje na podróż Dagmara Kaźmierska?

Obecnie Dagmara prowadzi bardzo luksusowe życie, ale co, którzy znają jej perypetie, wiedzą, że nie zawsze tak było, a jej życiorys jest bardzo kolorowy. Nie brakuje w nim i niezbyt chlubnych momentów, o których otwarcie powiedziała w show, a niedawno u Kuby Wojewódzkiego, nie szczędząc szczegółów. Jednak  w pewnym momencie postanowiła, że to ona zdecyduje, jak żyć:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na Instagramie.

Z życia czerpie co najlepsze, a swojemu Conanowi uchyliłaby nieba, mimo że twierdzi, że chłopak musi na siebie zapracować. Obecnie jest z niego niezmiernie dumna, bo dostał się na wymarzoną medycynę.

Tymczasem ona sama, jak zwykle w centrum wydarzeń. Właśnie podzieliła się z fanami zdjęciem z lotniska, które zestawiła z takim, na którym Conanek wypoczywa w jacuzzi. Luksusowe wakacje, to stała się ich norma – tacy to pożyją. Nie byłaby sobą, gdyby nie pojawił się ironiczny wpis, jak to ona haruje, a on ot, tak sobie leży.

Z cyklu : Całe życie na przemycie. Ja: ZARABIAJĄCA NA KAWAŁEK CHLEBA. Tymczasem MÓJ SYN TEŻ CIĘŻKO PRACUJĄCY  @conanbestia. Udanego wieczoru Wam życzę Kochani. Ja tkwię dalej na lotnisku. Buziaki – napisała.

Jednak to nie żale matki, ale to ile ma walizek, zwróciło uwagę jej fanów. Są w szoku, że ktoś podróżuje z taką ogromną ilością bagażu. Zastanawiają się, jak ona sobie z tym radzi. Sama Dagmara twierdzi, że zabrała tylko najpotrzebniejsze rzeczy, wręcz niezbędne.


Dagmara Kaźmierska w podróży

Dagmara Kaźmierska w podróży

Dagmara Kaźmierska w podróży

Dagmara Kaźmierska w podróży

Dagmara Kaźmierska na wakacjach

Dagmara Kaźmierska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×