NewsyDagmara Kaźmierska ma cenną radę rodzicielską. Warto skorzystać

Dagmara Kaźmierska ma cenną radę rodzicielską. Warto skorzystać

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski (fot. AKPA)
Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski (fot. AKPA)
28.07.2023 22:15

Dagmara Kaźmierska jest największą gwiazdą programu Królowe życia TTV. Choć format nie jest już produkowany, wciąż utrzymuje ona popularność i jest na topie. Na Instagramie śledzi ją ponad milion osób, co stanowi fenomenalny wynik. Poza tym rozwija swoje biznesy w Polsce i Egipcie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karoliną Motylewską tak mówiła o rozpoczęciu działalności w Afryce Północnej:

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie? Nie wolno się gniewać na pieniądze.

Dagmara Kaźmierska ma apel do rodziców

Celebrytka próbuje też sił na TikToku. Jeden z filmów przekleiła na Instagram. Żywiołowo w nim gestykuluje. Do ruchów podstawiła humorystyczny, choć wulgarny dialog kabareciarzy dot. wykształcenia. Znacznie poważniej zrobiło się w komentarzu do wideo.

Zaapelowała w nim do rodziców, aby dbali o edukację swoją i dzieci.

Bo grunt to dobre wykształcenie. Niestety studiował człowiek PRAWO, a i tak na LEWO poszedł. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka Kochani, Nie zaniedbujcie swojego i Waszych dzieci wykształcenia. Kocham, Wasza Dagmarka – napisała.

Dagmara wie, co mówi, ponieważ jej syn Conan Kaźmierski studiuje medycynę. Jak mu idzie? Mama zawsze zapewnia, że jej syn przykłada się do nauki i będzie dobrym lekarzem. Nie mamy co do tego wątpliwości i trzymamy kciuki za to, aby jego marzenia się ziściły.

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo
Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo
Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach
Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach
Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem
Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także