Dagmara Kaźmierska o nowym biznesie za granicą: „Pomyślałam, dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz”. Czym się zajmuje?

Dagmara Kaźmierska o życiu w Egipcie

Dagmara Kaźmierska o życiu w Egipcie

Dagmara Kaźmierska coraz poważniej rozważa wyprowadzkę z kraju. W nowym miejscu założyła już nawet pierwszy biznes. Zdradziła, na czym zarabia oraz gdzie zamieszka.

Program Królowe życia zapewnił Dagmarze Kaźmierskiej stabilne miejsce w show-biznesie. Dzięki udziałowi w reality show stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta ze swoich przysłowiowych pięciu minut. Sympatię widzów zyskała niemal od pierwszego odcinka. Dała się poznać jako szczera, ambitna i niczego niebojąca się kobieta. Nie ukrywa, że w przeszłości była sprzątaczką, sutenerką, a kilka miesięcy spędziła w więzieniu.

Na ekranach telewizorów bawi i wzrusza swoich fanów. Udaje jej się równie prężnie rozwijać konto na Instagramie. To tam pokazuje swoją codzienność oraz dzieli się przemyśleniami na najróżniejsze tematy. Chętnych do oglądania jej stories nie brakuje – śledzi ją ponad milion osób. Chcąc jeszcze bardziej zbliżyć fanów do siebie, postanowiła wydać autobiografię, w której ze szczegółami opisała swoją drogę na szczyt.

Dagmara Kaźmierska wyprowadza się z Polski

Dagmara Kaźmierska nie raz udowodniała, że jest prawdziwą bizneswoman. Niedawno pochwaliła się swoim nowym nabytkiem. Celebrytka kupiła jacht w Egipcie. Wraz ze swoim wspólnikiem wpadli na to, aby wynajmować łódź turystom. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, co ją zainspirowało do otworzenia takiego biznesu:

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie. Nie wolno się gniewać na pieniądze.

Królowa życia wiele razy podkreślała, że uwielbia Egipt. Okazuje się, że jej plany związane z przeprowadzką stają się coraz bardziej realne:

Oczywiście, ja mam tutaj rodzinę, ale już jestem jedną nogą tam. Nic się nie stanie, jak będzie mnie tu trochę mniej. Będzie spokojniej.

Będziecie tęsknić?


Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Komentarze

 • GośćBr ydzia pisze:

  Witam, tylu ilu ludzi,tyle wersji na temat Pani Dagmary.Z całym szacunkiem,tęż nie pochwalam pewnych poczynań Pani Dagmary,ale uważam że każdy zasługuje na drugą szansę i ta Pani tęż.Jeszcze chyba nikt takisię nie urodził co byłby chodzącym ideałem..Swoją karę odrobiła,a teraz niech spokojnie żyje i nie popełnia więcej błędów.
  Jest piękną kobietą,która twardo stąpa po ziemi i niech tak zostanie.Życzę zdrowia i pozdrawiam.W dzisiejszych czasach,to jest ważne a nie oczernianie i szyderstwo..Pamiętajcie o tym,sami nie jesteście ideałami, więc nie wypisujcie bzdur.

 • Gość pisze:

  O jedną cyganke mniej a Polsce

 • Gość pisze:

  Lubię Dagmarę mimo , że niepochwalam jej sposobów na zarabianie pieniędzy. Szczególnie ta agencja towarzyska była straszną rzeczą. To pomaganie pijaczków i bezdomnym to też żaden wyczyn. Tak naprawdę, to skąd i z czego ona ma takie zasoby materialne skoro nie prowadzi żadnej konkretnej działalności gospodarczej. No chyba, że jest dowoloperką, jak ten r fryzurą na donicę. Jedynie doceniam jej poczucie humoru.

 • Patrzeć na siebie. pisze:

  Niech każdy patrzy na swoje błedy jakie popełnił w życiu, bo od oceniania to jest Bog, a nie wy ludzie.

 • Gość Wiedzma pisze:

  Nie lube wrzasków jej i Jacka .Ale też uważam że zapłaciła za grzechy i nie ma co do tego wracać.Kazdy z nas popełnia błędy i nie powinien pokutować przez to całe życie.Nikt nam nie zabrania robić kasy jak Dagmara.Ale jak się nie chce to zostaje tylko zazdrość i zawiść.

 • Gość pisze:

  I trzeba kobiecie zyczyc powodzenie w milosci I biznesie.Jesli chce jechac niech jedzie!

 • Gość pisze:

  Pani Dagmaro proszę nie wyjeżdżać z Polski co ten program będzie bez pani wart

 • Gość Biba pisze:

  Ty pewnie nie Polka lub Polak. Co za hipokryzja.

 • Gośćpipin pisze:

  Q….wiszcze, ohyda

 • GośćKajra pisze:

  Mąż wyszedl z wiezienia to otwieraja biznes przecież ona żyje z pieniędzy zarobionych przez mafię i z sutenwrstwa.Ona uczciwie nie przepracowala dnia.TTV zlikwidować bo tylko promuje patologię i złoczyńców.

 • GośćRemata pisze:

  Byłem 3 razy w Egipcie i tej rozpadowy nie widzial

 • Pablo77 pisze:

  Daguś aby tak dalej pnij się do przodu i pokaż tym lamusom jak radzić sobie w życiu a nie tylko narzekać.pozdrawiam

  • Agi pisze:

   Nooo…pokazała jak radziła sobie w życiu i na czym zarobiła. Kobieta kobiecie takie rzeczy robić? To trzeba nie mieć wstydu. Świat schodzi na psy skoro tacy ludzie z wyrokami robią ” karierę” ale Karma always back.

 • Gośćgala pisze:

  Ja tej Dagmary nie znoszę .Nie mogę słuchać tych jej i Jacka wrzasków
  Ale niech Ci piszący komentarze przeczytają co napisali bo błędy robicie takie że w głowie się nie mieści!!!!!!

 • Gość pisze:

  Uwielbiam DAGMARKE jest piękną kobietą oglądam wszystkie odcinki królowej życia kiedyś spotkalam ją na galeri w KŁODZKU na zakupach była ruwnie piękną jak w telewizji

 • Gośćula pisze:

  Uwielbiam Dagusie jest taka zabawna🤭😄😃

 • Gość pisze:

  Teraz Mówi że zawsze tak Mówiła, kiedyś na początku opowiadała ze była w stanach i tyle .Jak ludzie się dowiedzieli ze była w więzieniu za sutenerstwo to opowiada ze się nie wstydzi.A ile dziewczyn cierpiało za jej chciwosc

 • GośćMi pisze:

  Wcale się nie dziwię że Dagmara ucieka z tego kraju W Egipcie są ludzie normalni bez zazdrości i odgadywania Na ci dzień obcy idzie i potrafi powiedzieć dzień dobry A u nas fałsz obłuda zakłamanie Nikt tych Polaczków w świecie już nie lubi Jak komuś się powodzi to by go zjedli zywcem

 • Gość pisze:

  Przestancie promowac Irene

 • Współczująca pisze:

  Zamiast oczerniać kogoś proszę proszę pokazać na co jest stać tej osoby co tak krytykuje.Ja myślę że krytyka wyniika z włassnej ułomności

 • ANO pisze:

  Czy to społeczeństwo naprawdę już tak nisko upadło,że co krok spotyka się takie odrażające typy? Promowanie po telewizjach i portalach kryminalistki i sutenerki?Nasuwa się tu cytat z filmu”Wielka wsypa”,gdzie Alaborski grający milicjanta mówi:To musi pier…..ć.Takoż jest gdy widzę remontowaną facjatę tego nic.

  • Gośćeeee pisze:

   Kryminalistka, sutenerka, a może zlinczować ją zapłaciła za błędy, tu to przemawia zazdrość przez ciebie, daj spokój Dagmarze, jest lepszym człowiekiem niż Ty jak eidac

 • Gośćmarcelina pisze:

  Ta tępa cyganicha tylko umie kraść i kłamać. Dobrze że jej babcia tego nie dozyla tylko ona była ok.

  • Gość pisze:

   Zamiast oczerniać kogoś proszę proszę pokazać na co jest stać tej osoby co tak krytykuje.Ja myślę że krytyka wyniika z włassnej ułomności

  • Gość pisze:

   Ludzie co wypisujecie, znacie Ja ze tak oczerniacie żal ze wy nie umiecie dojść do dużych pieniędzy zazdrośc rozum odbiera wstydu nie macie

  • Gośćt pisze:

   Ty nie jestes wart czy warta tej cyganichy buty czyscic hamie

 • Gość pisze:

  Nie będziemy tęsknić

  • Gość J 13 pisze:

   Nawet z końskiego łba po operacjach plastycznych zrobią midss parcie na ekran mięsza w deklu

 • Gość pisze:

  To jest jacht czy łódeczka

 • Gość pisze:

  Dagmarka rozumiesz różne swery i etapy życia zdrówka

  • Gość 123 pisze:

   Co za wstretni zazdrosni ludzie ! To prawda ze Polak Polakowi to nawet pogrzebu pozazdrosci
   Ja rowniez pozdrawiam Pania Gagmare ,szczescia zycze 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×