Dagmara Kaźmierska o nowym biznesie za granicą: „Pomyślałam, dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz”. Czym się zajmuje?

Dagmara Kaźmierska o życiu w Egipcie

Dagmara Kaźmierska o życiu w Egipcie

Dagmara Kaźmierska coraz poważniej rozważa wyprowadzkę z kraju. W nowym miejscu założyła już nawet pierwszy biznes. Zdradziła, na czym zarabia oraz gdzie zamieszka.

Program Królowe życia zapewnił Dagmarze Kaźmierskiej stabilne miejsce w show-biznesie. Dzięki udziałowi w reality show stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta ze swoich przysłowiowych pięciu minut. Sympatię widzów zyskała niemal od pierwszego odcinka. Dała się poznać jako szczera, ambitna i niczego niebojąca się kobieta. Nie ukrywa, że w przeszłości była sprzątaczką, sutenerką, a kilka miesięcy spędziła w więzieniu.

Na ekranach telewizorów bawi i wzrusza swoich fanów. Udaje jej się równie prężnie rozwijać konto na Instagramie. To tam pokazuje swoją codzienność oraz dzieli się przemyśleniami na najróżniejsze tematy. Chętnych do oglądania jej stories nie brakuje – śledzi ją ponad milion osób. Chcąc jeszcze bardziej zbliżyć fanów do siebie, postanowiła wydać autobiografię, w której ze szczegółami opisała swoją drogę na szczyt.

Dagmara Kaźmierska wyprowadza się z Polski

Dagmara Kaźmierska nie raz udowodniała, że jest prawdziwą bizneswoman. Niedawno pochwaliła się swoim nowym nabytkiem. Celebrytka kupiła jacht w Egipcie. Wraz ze swoim wspólnikiem wpadli na to, aby wynajmować łódź turystom. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, co ją zainspirowało do otworzenia takiego biznesu:

Ja zawsze chciałam mieszkać w tym kraju i kocham tam być. Więc teraz było już coraz bardziej poważnie, nie były to wyjazdy kilkutygodniowe, tylko troszkę dłuższe. Ja jestem taki typ, że jeżeli można zarobić i podnieść pieniądze z ziemi, to dlaczego mam tego nie zrobić. Pomyślałam, że jeżeli już tam będę, to dlaczego ma mi stamtąd nie spływać dodatkowy pieniądz. Więc pomyślałam ze wspólnikiem, że kupujemy łódź. Dlaczego nie. Nie wolno się gniewać na pieniądze.

Królowa życia wiele razy podkreślała, że uwielbia Egipt. Okazuje się, że jej plany związane z przeprowadzką stają się coraz bardziej realne:

Oczywiście, ja mam tutaj rodzinę, ale już jestem jedną nogą tam. Nic się nie stanie, jak będzie mnie tu trochę mniej. Będzie spokojniej.

Będziecie tęsknić?


Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Komentarze

 • GośćMi pisze:

  Wcale się nie dziwię że Dagmara ucieka z tego kraju W Egipcie są ludzie normalni bez zazdrości i odgadywania Na ci dzień obcy idzie i potrafi powiedzieć dzień dobry A u nas fałsz obłuda zakłamanie Nikt tych Polaczków w świecie już nie lubi Jak komuś się powodzi to by go zjedli zywcem

 • Gość pisze:

  Przestancie promowac Irene

 • Współczująca pisze:

  Zamiast oczerniać kogoś proszę proszę pokazać na co jest stać tej osoby co tak krytykuje.Ja myślę że krytyka wyniika z włassnej ułomności

 • ANO pisze:

  Czy to społeczeństwo naprawdę już tak nisko upadło,że co krok spotyka się takie odrażające typy? Promowanie po telewizjach i portalach kryminalistki i sutenerki?Nasuwa się tu cytat z filmu”Wielka wsypa”,gdzie Alaborski grający milicjanta mówi:To musi pier…..ć.Takoż jest gdy widzę remontowaną facjatę tego nic.

  • Gośćeeee pisze:

   Kryminalistka, sutenerka, a może zlinczować ją zapłaciła za błędy, tu to przemawia zazdrość przez ciebie, daj spokój Dagmarze, jest lepszym człowiekiem niż Ty jak eidac

 • Gośćmarcelina pisze:

  Ta tępa cyganicha tylko umie kraść i kłamać. Dobrze że jej babcia tego nie dozyla tylko ona była ok.

  • Gość pisze:

   Zamiast oczerniać kogoś proszę proszę pokazać na co jest stać tej osoby co tak krytykuje.Ja myślę że krytyka wyniika z włassnej ułomności

  • Gość pisze:

   Ludzie co wypisujecie, znacie Ja ze tak oczerniacie żal ze wy nie umiecie dojść do dużych pieniędzy zazdrośc rozum odbiera wstydu nie macie

  • Gośćt pisze:

   Ty nie jestes wart czy warta tej cyganichy buty czyscic hamie

 • Gość pisze:

  Nie będziemy tęsknić

  • Gość J 13 pisze:

   Nawet z końskiego łba po operacjach plastycznych zrobią midss parcie na ekran mięsza w deklu

 • Gość pisze:

  To jest jacht czy łódeczka

 • Gość pisze:

  Dagmarka rozumiesz różne swery i etapy życia zdrówka

  • Gość 123 pisze:

   Co za wstretni zazdrosni ludzie ! To prawda ze Polak Polakowi to nawet pogrzebu pozazdrosci
   Ja rowniez pozdrawiam Pania Gagmare ,szczescia zycze 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×