NewsyDagmara Kaźmierska zaskoczyła figurą. Fani nie wierzą w to, co widzą

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła figurą. Fani nie wierzą w to, co widzą

Dagmara Kaźmierska pokazała formę (fot. KAPiF, Instagram)
Dagmara Kaźmierska pokazała formę (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
12.04.2024 09:44

Dagmara Kaźmierska intensywnie trenuje przed kolejnymi odcinkami "Tańca z Gwiazdami". Na swoim Instagramie pochwaliła się świetną formą, odsłaniając płaski brzuch. Ciężkie próby definitywnie się opłacają!

Dagmara Kaźmierska ma w ostatnich miesiącach pełne ręce roboty. Na ten moment wciąż pozostaje uczestniczką "Tańca z Gwiazdami" i nadal ma szansę na awans do kolejnych odcinków. Wspólnie z Marcinem Hakielem intensywnie trenuje, aby pomimo poważnych problemów z nogami dać jak najlepsze występy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska zaprezentowała formę na Instagramie

Ciężkie treningi najwidoczniej przynoszą wspaniałe efekty. Na profilu instagramowym Dagmary pojawiło się nagranie, na którym pląsa po jednym z ostatnich odcinków programu. Pyta na nim swoich fanów o to, jak podobało im się jej "ogniste tango". Uwagę zwróciły jednak nie tylko tańce.

"Królowa życia" wyeksponowała świetnie wyrzeźbiony, płaski brzuch. W tym wieku mogłaby jej tego pozazdrościć niejedna sportsmenka!

Dagmarę czeka ogromne wyzwanie w "Tańcu z Gwiazdami"

Sukces Kaźmierskiej i Hakiela w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" wzbudził kontrowersje. Sporo osób jest zdania, że gwiazda nie daje sobie rady na parkiecie. Ona jednak nie poddaje się i dzielnie walczy, starając się dotrzymać kroku doświadczonemu tancerzowi.

W następnym epizodzie produkcji czeka ją jednak wielkie wyzwanie. Uczestnicy mają bowiem zatańczyć nie jeden, a dwa tańce...

Dagmara Kaźmierczyk z płaskim brzuchem (Instagram)
Dagmara Kaźmierczyk z płaskim brzuchem (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także