Dagmara Kaźmierska bez skrępowania pokazała swoje niedoskonałości. „Jezu jaka pomarszczona!”. Takich widoków fani się nie spodziewali

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska nie ma zbyt wiele do ukrycia przed swoimi fanami. Celebrytka nieoczekiwanie odsłoniła zmarszczki, które mogli zobaczyć także internauci. 

Dagmara Kaźmierska jest największą gwiazdą show TTV Królowe życia. Dzięki udziałowi w popularnym programie zyskała ogromną sympatię widzów. Z uwagi na to, że jest nietuzinkową osobowością, nie przepuściła okazji i umiejętnie wykorzystała swoje 5 minut.

Widzowie pokochali ją nie tylko za niebanalne poczucie humoru i optymistyczne nastawienie do życia, ale i za szczerość. Ani przez chwilę nie ukrywała tego, że ma kryminalną przeszłość. Pokonała jednak wszelkie trudności i wyszła na prostą. Niedawno założyła też kolejny biznes w Egipcie i oferuje turystom rejsy swoim jachtem.

Niedawno zapowiedziała też, że kupuje nieruchomość w nowym budownictwie. Apartament, który pokazała ostatnio w sieci już niedługo będzie jej własnością, a fani będą mogli się tam zatrzymać w czasie wyjazdu do Egiptu.

Popatrzcie tu jest najlepsze miejsce w Hurghadzie. No coś pięknego. Na wyciągnięcie ręki morze. No i nie wiem, co robić. Brać? Czy nie brać? Kurde. Chyba brać, będziecie mieli gdzie wynajmować – powiedziała w sieci.

Wiadomo także, że rusza za granicą z własną agencją nieruchomości, co zapowiedziała przed naszą kamerą.

Teraz już jak jadę, to lokal jest znaleziony i otwieram tam biuro nieruchomości.

Dagmara Kaźmierska pokazała niedoskonałości ciała

Dagmara jest nie tylko gwiazdą Królowych życia, ale też ulubienicą internautów. Prowadzi konto w social mediach, które obserwuje ponad milion osób. Tam na bieżąco pokazuje co u niej słychać. Od kiedy program nadawany w TTV zniknął z anteny jeszcze więcej osób podgląda w sieci perypetie celebrytki.

Aktualnie przebywa ona w Hurghadzie, która jest jednym z jej ukochanych miejsc. Razem z przyjaciółkami udała się na zwiedzanie zabytków, ale chciała też zarekomendować swoim obserwatorom lokalny słodki przysmak. Skierowała na siebie kamerę, gdy pałaszowała przysmak. Wtedy dostrzegła zmarszczki na swojej szyi.

Jezu, jaka pomarszczona szyja. Cicho tu daję pączka – powiedziała, osłaniając szyję.

Celebrytka zasłoniła niedoskonałości, gdy zajadała pyszności i starała się nie pokazywać fanom swoich zmarszczek. Trzeba jednak przyznać, że zareagowała w bardzo zabawny sposób na to, co zobaczyła w kamerce telefonu.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Komentarze

 • Gość 5 pisze:

  Tylko ci hejtują, którzy zazdroszczą Dagmarze. Olej to dziewczyno. Hey

 • Gość 5 pisze:

  Dagmara nic nie musi robić a jest mega medialna i mega lubiana. Pozdr.

 • Gość pisze:

  Medycyna estetyczna nie pomogła

 • Gość pisze:

  Jak inni kolejna babcia z problemami jak mówi dziadek złoty suchy pączku bliżej do emy niż do wesela a bilety na mecz wyprzedane roźe na walentynki wyprzedane lokaty gospodyń wiejskich wyprzedane wakacje w dubaju mielnie krecie wyprzedane jak kraść to biliardy ha ha i to tyle

  • Gościówa pisze:

   Jak widzę na końcu zdania „i to tyle”, to za nic tego goowna nie czytam. Szkoda poświęcać czas na wypociny człowieka niezrównoważonego.

 • Gość pisze:

  Tyle dziewczyn sprzedała do burdeli, że pieniędzy starczyło na zakup jachtu i apartamenty?

 • Gość pisze:

  stara prukwa

 • Gość pisze:

  Lubię jej autoironię.

 • Melis pisze:

  Możecie napisać o mnie artykuł ? Jestem piosenkarką

  • Julis pisze:

   Ależ proszę bardzo.
   Melis, to wschodząca gwiazda piosenki. Charakteryzuje się tym, że nikt o niej nie słyszał. Jednak bardzo zabiega o atencję. Zrobi wszystko, żeby o niej pisano. Nie ważne co, ważne żeby pisano. Wystarczy? Czy za mało? Jeśli tylko zapragniesz kontynuacji, to służę dobrym słowem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×