Szukaj

Zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej zrobione zaraz po porodzie trafiło do sieci. Królowa życia jakiej nie znaliśmy

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła swoich fanów i opublikowała archiwalne zdjęcie. 4 dni po urodzeniu Conanaka nie wyglądała tak jak dziś. Zobaczcie.

Dagmarę Kaźmierską, największą gwiazdę show Królowe życia, znamy jako blondynkę z bujną czupryną, która uwielbia mocną opaleniznę, błyskotki, fikuśne okulary i wyrazisty makijaż. Nie stroni także od ekstrawaganckich outfitów. Nie zawsze jednak tak wyglądała. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, które zostało zrobione tuż po urodzeniu przez nią Conanka. Jak prezentowała się 19 lat temu?

Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska na zdjęciu tuż po porodzie?

Dagmara Kaźmierska jest chyba najbardziej barwną postacią Królowych życia. Dla niej nie ma tematów tabu, nic jej nie krępuje. Jej powiedzonka żyją już własnym życiem, a przyjaźń z Jacusiem i Edzią ociera się o legendę. Jakiś czas temu przyznała się, że jest zakochana, a jej nowy mężczyzna jest niezwykle wyrozumiały i w pełni akceptuje jej barwną i dosyć kontrowersyjna osobowość.

Wyznała także, że jest od niej dwa lata młodszy. Ma też mnóstwo zalet, które wymienia na jednym wdechu:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

Zdjęcia z ukochanym już obiegły sieć, a pisaliśmy o tym tutaj. Jednak fani Dagmary wiedzą dobrze, że jej największą miłością jest syn, Conana. Jest z niego niezwykle dumna, bo świetnie zdał maturę i dostał się na wymarzoną medycynę.

Kolejną osobą, która zajmuje Kaźmierską, jest ona sama. Celebrytka ma dobre serce, przyjaciołom uchyliłaby nieba, ale nie zapomina o sobie. Mocno inwestuje w urodę. Nie stroni od delikatnych zabiegów medycyny estetycznej, zrobiła permanentny makijaż, nosi sztuczne rzęsy i farbuje włosy na blond, mimo że jest z natury brunetką. W sobotę wzięło ją na sentymenty i wygrzebała stare zdjęcie, na którym nie jest do dzisiejszej siebie za bardzo podobna.

4 -dniowy Conanek I ja Bez sztucznych rzęs , permanentnego makijażu i kilograma szpachli Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami – napisała.

Jednak fani są innego zdania. Twierdzą, że uśmiechu nie da się podrobić i mimo tego, że dziś już Dagmara tak nie wygląda, oni zawsze by ją poznali właśnie dzięki niemu.


Dagmara Kaźmierska 4 dni po urodzeniu Conana

Dagmara Kaźmierska 4 dni po urodzeniu Conana

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska i Conan w teledysku disco-polo

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×