Szukaj

Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała partnera. Nie obeszło się bez czułości: „Motyle w brzuchu”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała partnera. Opublikowała zdjęcia, którymi bardzo zaskoczyła swoich fanów. Nie brakuje pocałunków.

Dagmara Kaźmierska kontrowersje ma we krwi i w ogóle się nie krepuje. Jest chyba najbardziej barwną postacią Królowych życia. Jej powiedzonka żyją już własnym życiem, a przyjaźń z Jacusiem i Edzią ociera się o legendę. Jakiś czas temu przyznała się, że jest zakochana, a jej nowy mężczyzna jest niezwykle wyrozumiały i w pełni akceptuje jej barwną osobowość.

Wyznała także, że jej obecny partner jest od niej dwa lata młodszy. Ma też mnóstwo zalet, które Dagmara wymienia na jednym wdechu:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

Potem jednak u Kuby Wojewódzkiego wyznała, że żyje już bardzo długi w celibacie, czym wprawiła fanów w konsternację. Dzisiaj znowu prowokuje, bo opublikowała zdjęcia, na których całuje się z przystojnym mężczyzną. Nie są to przyjacielskie buziaczki.

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z salonu fryzjerskiego Chabzda & Team Hairdresser, gdzie znajduje się w towarzystwie dwóch mężczyzn. Prawdopodobnie fotografie rozwieją wszelkie wątpliwości w kwestii jej związku. Na jednym z nich całuje jednego z przystojniaków.

Mówi się, ze Królowa spotyka się z Piotrem. Na opublikowanych zdjęciach siedzi w towarzystwie fryzjera Michała Chabzdy oraz właśnie jego. Fani są zachwyceni fotkami – maja już prawie 30 tysięcy polubień.

 

Motyle na palcach 😜Motyle w brzuchu 💖 😛🙈🤷‍♀️ To i na torcie muszą być 🤷‍♀️😛😛🦋🦋🦋🤷‍♀️ Uwielbiam tych Panów 💖Bardzo o mnie dbają 😍😍😍Aczkolwiek każdy inaczej 😉🙈🖤 Tort tak pyszny , że w sekundy rozpracowany – napisała.

Internauci już od dłuższego czasu zastanawiali się, czy w życiu Dagmary pojawił się jakiś mężczyzna. Wygląda na to, że ich przypuszczenia mają pokrycie w rzeczywistości. Mówi o tym nie tylko zdjęcie, ale także komentarze zamieszczane przez mężczyznę

I love You – napisał Piotr.

Dagmara odpowiedziała tym samym zwrotem. Jeszcze niedawno Królowa zapewniała, że to tylko przyjaźń. Czyżby w ciągu roku sytuacja diametralnie się zmieniła?


Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×