Szukaj

Torbicka i Mann znów w TVP. Kammel nie ukrywa wzruszenia: „Dowód na supermoc Krzysztofa Krawczyka”

Tomasz Kammel i Krzysztof Krawczyk

Tomasz Kammel i Krzysztof Krawczyk

Legendarni dziennikarze, Grażyna Torbicka i Wojciech Mann, znów pojawili się w programie emitowanym na antenie TVP. Tomasz Kammel nie ukrywa swojego wzruszenia. A wszystko to dzięki Krzysztofowi Krawczykowi.

Krzysztof Krawczyk w ostatnich miesiącach unikał publicznych wystąpień, nie przyjmował zaproszeń do programów rozrywkowych i nie koncertował. W ten sposób chciał się uchronić przed zakażeniem koronawirusem. Chociaż przyjął szczepionkę na COVID-19, nie uniknął zakażenia. Stan muzyka był na tyle poważny, że kilka tygodni spędził w szpitalu.

Krawczyk opuścił placówkę w sobotę, tuż przed Wielkanocą. Jego ukochana żona Ewa nie potrafiła ukryć szczęścia. W rozmowie z Super Expressem podzieliła się swoją radością i powiedziała, że najdłuższa rozłąka w ich życiu dobiegła końca. Niestety małżonkom nie było dane długo nacieszyć się swoim towarzystwem. Muzyk zmarł w poniedziałek 5 kwietnia, pogrążając rodzinę, przyjaciół i fanów w żałobie.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się w sobotę 10 kwietnia. Uroczystości żałobne rozpoczęła msza święta w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi pod przewodnictwem biskupa Antoniego Długosza. Przez obostrzenia związane z epidemią koronawirusa w świątyni przebywało 75 żałobników. Przed budynkiem zgromadził się tłum fanów, którzy towarzyszyli artyście w ostatniej drodze (relację z ostatniego pożegnania znajdziesz tutaj).

Podczas mszy nie brakowało wzruszających momentów. Do takich należało przemówienie żony, Ewy, które w jej imieniu wygłosił wieloletni przyjaciel piosenkarza i jego menadżer, Andrzej Kosmala:

Poprosiła mnie jednak twoja ukochana żona Ewa, bym powiedział w tym momencie kilka słów których ona nie ma siły dziś w tej ciężkiej dla niej chwili powiedzieć. Prosiła mnie bym powiedział krótko: „Nie żegnaj, lecz do widzenia”. Bo cóż powiedzieć w takiej chwili.

Zobacz także: Kazanie na pogrzebie Krawczyka. Padły wzruszające słowa pod adresem żony. „Dzisiaj płaczę razem z Ewą”

Cud po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Tomasz Kammel zdradził szczegóły

Kilka godzin po pogrzebie Krawczyka wydarzył się „cud”, o którym Tomasz Kammel poinformował w social mediach. Przekazał, że legendarni prezenterzy – Grażyna Torbicka i Wojciech Mann, którzy przez lata byli gwiazdami telewizji publicznej, znów pojawili się na antenie TVP.

W sobotni wieczór wyemitowano program Muzyczne pożegnanie. Największe przeboje Krzysztofa Krawczykaw którym przypomniano archiwalne występy artysty. Kammel był poruszony tym widowiskiem. Zdjęcie, które udostępnił, opatrzył krótkim komentarzem, w którym podkreślił, że to „dowód na super moc Krawczyka”:

Grażyna Torbicka i Wojciech Mann znowu w Dwójce, czyli dowód na supermoc Krzysztofa Krawczyka.

Tomasz Kammel pokazał cud po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Tomasz Kammel pokazał cud po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Oglądaliście wspomniany program?


Tomasz Kammel pokazał cud po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Tomasz Kammel pokazał cud po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Grażyna Torbicka, Wojciech Mann w 2012 roku

scena z: Grażyna Torbicka, Wojciech Mann, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Goran Bregovic, Krzysztof Krawczyk - Sopot 2001

Goran Bregovic, Krzysztof Krawczyk - Sopot 2001

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×