NewsyŻona Krawczyka odsłania kolejne sensacje z życia męża. Tym razem uderzyła w Trubadurów. Nie szczędzi mocnych słów

Żona Krawczyka odsłania kolejne sensacje z życia męża. Tym razem uderzyła w Trubadurów. Nie szczędzi mocnych słów

Ewa Krawczyk
Ewa Krawczyk
Zuza Maciejewska

21.08.2021 08:40, aktual.: 21.08.2021 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Krawczyk trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Ostatnią żoną muzyka była młodsza od niego o 13 lat Ewa. Ich relacja początkowo była burzliwa. Rozwiedli się w 2002 roku, jakiś czas później znów zostali małżeństwem. Z czasem udało im się dogadać. Stworzyli duet, który był niemal nierozłączny.

Nie jest tajemnicą, że Ewa prawie cały czas towarzyszyła Krzysztofowi. Niedawno zdradziła, że otoczyła go szczególną opieką, ponieważ jej mąż cierpiał na parkinsona. Zdradziła, że gdy drgania ciała muzyka przybierały na sile, w dyskretny sposób dawała mu znać:

Mieliśmy taką cichą umowę, że jak będzie ręka lub głowa się trząść, to ja do niego podchodziłam i poprawiałam niby chusteczkę na szyi i on już wiedział, że musi kontrolować drżenia…

Potem nadszedł czas na operację biodra. Niestety jedynie pogorszyła stan zdrowia muzyka:

Graliśmy jeszcze koncerty, ale z ogromnym cierpieniem. Wtedy zauważyłam, że Krzysztofem coś rzuca i upadł na podłogę. Zawsze się bardzo potykał, aż do siniaków.

Ewa Krawczyk atakuje zespół Trubadurzy. Co napisała?

Ewa Krawczyk w rozszerzonej biografii Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino nie tylko wypowiedziała się o chorobie męża, ale także ujawniła, że w codziennej opiece mogła liczyć na wsparcie przyjaciół:

Nigdy nie dałam rady go podnieść, jak się przewrócił, więc przyjaciele domu szybko jechali i razem przenosiliśmy go do łóżka. Ja, czekając na pomoc, podkładałam mu poduszki, przykrywałam i byłam obok przez cały czas. Kiedyś jak spadł z łóżka, to Robert, asystent i kierowca Krzysia, jechał do nas 30 min, bo nikogo nie było pod ręką.

Wdowa po piosenkarzu dodała, że w jej ocenie członkowie zespołu Trubadurzy, z którymi Krawczyk koncertował przez dziesięć lat, nie powinni nazywać się jego przyjaciółmi. Nie szczędziła pod ich adresem gorzkich słów. Wyjawiła też, że planuje wydanie książki, w której wszystko ze szczegółami opisze:

Opowiem, kto naprawdę się sprawdził w naszym życiu jako przyjaciel. Na pewno nie byli to Trubadurzy. Żaden z nich. Może tym, który najbardziej się interesował, był Ryszard Poznakowski, bo on chciał dla nas dobrze. To szczery i dobry człowiek. Do dziś służy mi radą i pomocą. Dziękuję, Rysiu! To on po Andrzeju jako drugi dostał ode mnie telefon po śmierci Krzysia.

Na ten moment Ewa Krawczyk nie zdradziła, kiedy miałby się ukazać jej przemyślenia na ten temat.

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala- Fryderyki 2021
Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala- Fryderyki 2021
Trubadurzy - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021
Trubadurzy - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021
Trubadurzy - Szansa na Sukces. Opole 2021
Trubadurzy - Szansa na Sukces. Opole 2021
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także