Kolejny krok w karierze medialnej Conana. Syn Dagmary Kaźmierskiej idzie jak burza! Węszymy sukces

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski robi kolejny krok w karierze medialnej. Dagmara Kaźmierska wspiera swojego syna. Coś czujemy, że będzie wielki sukces.

Największym szczęściem i dumą w życiu gwiazdy Królowych życia Dagmary Kaźmierskiej jest jej syn, Conan Kaźmierski. Obecnie ma 23 lata i studiuje na trzecim roku medycyny i idzie mu świetnie. Marzy, żeby zostać dobrym lekarzem. Nie przeszkadza mu to jednak w tym, żeby rozwijać karierę w mediach.

Dagmara właśnie poinformowała na swoim Instagramie, że jej syn zrobił kolejny krok i założył konto w popularnym serwisie TikTok. Jest już pierwsze wideo.

Conan Kaźmierski założył TikToka

Conana Kaźmierski nie wzbrania się przed social mediami. Prowadzi swoje profile, ale także jest częstym gościem na kontach Dagmary Kaźmierskiej. Nie miał jednak jeszcze TikToka, który ostatnio jest bardzo popularny wśród nie tylko młodzieży, ale także dorosłych.

Dagmara na Instagramie w relacji zapowiedziała, że właśnie pierwsze wideo wpadło na świeżo założony profil syna. Zachęciła, żeby odwiedzać konto. Nagrała filmik razem z jedynakiem i nieźle rozbawili oglądających.

@conanbestia

🙈🙉🙊 @Dagmara Kaźmierska #bambik #viral #dc #króloweżycia #krolowezycia

♬ dźwięk oryginalny – Dawid Przygodzki

Jak wam się podoba? My węszymy wielki sukces.

Conan Kaźmierski studiuje medycynę

Conan Kaźmierski studiuje medycynę i jest już na 3 roku. Idzie jak burza, co zawsze z dumą podkreśla jego mama.

Nie wiem skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. […] Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. […] Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – mówiła w rozmowie z Party.pl.

Dla poszerzenia wiedzy jest skłonny do sporych poświęceń. Jakiś czas temu pojechał na praktyki do szpitala na rowerze z uszkodzoną oponą. Groziło to wypadkiem, ale nie mógł zawieść siebie i pacjentów. Od czasu do czasu chwali się też kolejnymi osiągnięciami na poszczególnych przedmiotach.


Conan Kaźmierski bawił się na imprezie

Conan Kaźmierski bawił się na imprezie

Conan Kaźmierski pokazał klatę na Dzień Kobiet

Conan Kaźmierski pokazał klatę na Dzień Kobiet

Conan Kaźmierski przeszedł metamorfozę

Conan Kaźmierski przeszedł metamorfozę

Komentarze

 • Gośćjakibyle jaki pisze:

  Chala to z matką to same bzdury żenada ohydna baba

  • Gośćgoo pisze:

   Uj z nimi

  • Gość pisze:

   A co.myslicie ze malo jest materialistek matek .goniacych za chlopami a dzieci podrzucały do babć bo km.im dope nosiło dla bolca..Nawet Janusz zostawił babcie Grażynę widząc czym pachnie. Baba zla msciwa baranica ..to zle kobiety nie do życia.Wyrzucusz drzwiami wraca oknem jakże lubi rozbijać związki małżeństwa. Trójkąty to dla niej chleb powszedni i spotkania weekendowe z wieloma. Men.baranicezostawia.po 10 latach znow chce i wraca do mnie Janusza .zebrze o uwagę skomli przeprasza ..Sle swoje foty .byle okazje wykorzystuje do kontaktu..amok materialistki babcie bierze górę nad rozumem. Infantylnie włazi. I niszczy życie kolejny raz mnie Januszowi .niczym babcie wirtualne ćpunki.tez nas menow atakuje. Starość wali im.n.a świadomość ze życie mija ona niczyja.Co z tymi babciami 67 latkami.nue tak że odstraszają nas Januszy..zresztą inteligencja nie grzeszą.Babcie burdelino.
   .

 • GOŚĆ fanka pisze:

  Miej to w4literach ludzie paskudni zawistni jesteś super gość mamunia również powodzenia

  • Gośćgoo pisze:

   Widać że jesteś tępa

  • Gość pisze:

   W dupie to my ją mamy

  • Gość pisze:

   Baby na komunikatorach siedzą pierdzą w stołki i szukają bolca u dziadków tyle mogą.Duzo zlego czynią Januszom.uzależniły ich od siebie tych prymitywnych obraxkofilmikow .Zresztą one same są prymitywne. Men ciesząc due ze ma branie staje się vpunem wirtualnym uwiazanym za tyle do głupich tandetnych infantylnych babć Elek ,Asiek Kasiek Jolek Grazyn .każda z nich diabła warta nawet chlopy od nich zwiali. Sa nad nami mężczyznami jak pijawkokleszcze..tez maja negatywny wpływ na nas Januszy nie klikasz nie piszesz, piszę ci babcia ordynarnie ..ozes, qorva czego milczysz..ile mam czekać..każda babcia walącą z grubej rury z zalotami do mnie Janusza to szok.dno I wodorosty..czas pogonić te baby z klempy z whatsappa.

 • GośćVBN pisze:

  FAJNY MĄDRY CHŁOPAK TRUDNO ŻE MA TAKICH A NIE INNYCH RODZICÓW GRATULACJE CONAN ABY DALEJ DO PRZODU ŻYCZĘ CI SZCZĘŚCIA

  • Gość pisze:

   Ciesz się że ci dpoy do domu nie zwaliły jak takie napalone na przygody ,są jak sukigoniace za Januszami.Diabla warte nawet nie ma o czym z nimi.rozmawiac..Omijać te przasne babska dedolowcie ..malkosye gilowsye zajczki .gruniki.braszki prymitywne co jedna to glupsza…wstyd ze je znamy

   Klikaczki,zabawiaczki w pogoni za bolcem.itd..tylo czas stracony bo .maja naś menow za głupków ogierow co to.leca na byle babe..zle wyrachowane zolzy zdziry. Chetery nie kobiety.

 • Gośćmaria pisze:

  O pacjentach to on będzie mógł mówić jak będzie po specjalizacji a teraz to niech onsie nie ośmiesza bo na razie jest nikim a Kazimierska to niech nie robi mu wstydu i nie wciąga go siła na.tiktoka bo robi z niego pajaca wystarczy że ta stara raszpla już jest klaunem jej zależy tylko na kasie za wszelką cene

  • GośćEliza pisze:

   Stop🙏🙏

  • Gość pisze:

   On będzie miał specjalizacje – salowy 😂 po tych swoich studiach. No chyba ze mamunia zrobi z niego w Egipcie kierownika swojego resortu do spraw usług dla białych starszych turystek z Europy.

 • Jola 24 pisze:

  Zdolny chłopak daję radę podziwiam go kibicuję trzymam kciuki bo medycyna to nie jest łatwa do studiowania
  Mam nadzieję że będzie empatycznym i dobrym lekarzem o dobrym sercu w których teraz brakuje pani Dagmara bardzo dobrze go wychowała mimo że nie miała lekko w życiu może być dumna z takiego syna. Okłamane życzę ci żebyś ukończył studia szybko i był bardzo dobrym lekarzem wrażliwym na potrzeby pacjenta i na jego ból. Piszę też dlatego ponieważ od siedmiu lat bardzo cierpię jeżdżę po różnych lekarzach i z ich strony nie widzę żadnej empatii ani chęci podjęcia leczenia dopiero od niedawna znalazłam lekarkę ale nie może ona rozpoznać skąd mam bóle głowy i nóg no różne choroby ale nie będę tej o nich pisać tylko daję przykład jacy są dziś lekarze oczywiście nie wszyscy a co do szpitali to tragedia młodzi ludzie nie mają empatii w sobie jak leżałam to traktowali mnie jak niepotrzebny mebel. Panią dagmarę bardzo podziwiam oglądałam królowe życia brakuje mi tego programu uwielbiałam panią oglądać zwłaszcza te kłótnie z Jackiem i edzią jest pani przez sympatyczną i zakręconą kobietą taką kobiety się ceni bo jest ich mało. przeważnie wszyscy narzekają a pani idzie odważnie przez życie i nie patrzy całują. Pozdrawiam panią i conana było takich ludzi więcej 👍🐄😉

 • Gość pisze:

  Dziwny student

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×