Szukaj

Księżna Kate oszalała na punkcie telewizyjnego show. Ogląda go z zapartym tchem, tak samo jak miliony Polaków!

księżna Kate

księżna Kate

Księżna Kate ogląda telewizję. Jaki program lubi najbardziej? William ujawnił pilnie strzeżony sekret. Zobacz, co wyjawił podczas jednego z ostatnich wywiadów. 

Księżna Kate jest jedną z popularniejszych członkiń rodziny królewskiej. Gdziekolwiek się nie pojawia, przyciąga uwagę fotoreporterów, pragnących zrobić jej jak najlepsze zdjęcie. To jednak dopiero początek. Jej stylizacje śledzą tysiące fanek na całym świecie, które chcąc być jak ich idolka, szukają odpowiedników ubrań w znacznie tańszych sklepach.

Zobacz: Księżna Kate poślizgnęła się podczas publicznego wystąpienia. Postawa księcia Williama zasługuje na brawa [WIDEO]

Księżna Kate ogląda telewizję. Który program lubi najbardziej?

Każda ciekawostka na temat księżnej jest na wagę złota. Niespodziewanie jedną z nich zdradził sam książę William. Podczas jednego z wywiadów wyznał, że jego żonie w wolnych chwilach zdarza się oglądać telewizję. Jaki program najbardziej ją interesuje?

Okazuje się, że księżna śledzi Strictly Come Dancing, czyli brytyjski odpowiednik Tańca z gwiazdami, telewizyjnego show, w którym  gwiazdy uczą się tańczyć. Kate nie ogląda go sama, najczęściej nowe odcinki ogląda w towarzystwie swojej mamy, Carole Middleton.

Widziałem program kilka razy. Catherine jest jego wielką fanką, a moja teściowa go uwielbia – przyznał William w rozmowie z Claudią Winkleman.

Zobacz: Księżna Kate wie, jak podkreślić walory swojej sylwetki. Na ostatniej imprezie olśniła wyglądem

Książę William i księżna Kate w Pakistanie

Książę William i księżna Kate w Pakistanie

To wyznanie z pewnością ucieszy sympatyków księżnej, którzy doceniają, że cały czas pozostała sobą. Nie jest tajemnicą, że Kate co jakiś czas wychodzi sama na zakupy, na spacer z dziećmi, czy nawet do baru ze znajomymi. Takie zachowania z pewnością przysporzą jej sympatii wielu nowych osób.

Zobacz:Kate upolowała w Zarze piękny dodatek, który jest tani i do kupienia w Polsce! W sprzedaży pozostały ostatnie sztuki

 


Księżna Kate na evencie charytatywnym. Jak wyglądała?

Księżna Kate na evencie charytatywnym. Jak wyglądała?

Księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Kate na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Kate na na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate na na inauguracji National Emergencies Trust

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×