Szukaj

Szaleństwa Danuty Martyniuk są dla Cleo wielkim nieporozumieniem. Sama nigdy by tego nie zrobiła

Cleo, Danuta Martyniuk

Cleo, Danuta Martyniuk

Cleo jest obecnie jedną z topowych i najlepiej zarabiających wokalistek w naszym kraju. W jednym z wywiadów zdradziła, jakie ma podejście do pieniędzy. Ma zupełnie inne podejście do życia niż Danuta Martyniuk. Zwłaszcza w jednej kwestii.

Cleo ogromną popularność zdobyła dzięki piosence My Słowianie. Utwór nagrała razem z Donatanem. Hip-hopowy przebój z elementami folkloru tak bardzo spodobał się słuchaczom, że w 2014 roku duet reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji, na którym zajął 14 miejsce. Oficjalny teledysk do singla w serwisie YouTube został wyświetlony niemal 15 milionów razy!

Od tamtej pory Cleo i jej piosenki nieprzerwanie trafiają na pierwsze miejsca list przebojów. Sympatyczną wokalistkę zaproszono również do udziału w programie The Voice Kids. Zasiada w fotelu trenerskim i jest ulubienicą wszystkich dzieci. W tym miesiącu swoją premierę miała kolejna płyta wokalistki. Na imprezie w klimacie cyberpunk, promującej jej album superNOVA, która odbyła się kilka dni temu w Hotelu Mariott pojawiło się mnóstwo gwiazd.

Płyta przenosi nas do świata, w którym nie ma ograniczeń dla brzmień i barw – mówiła wokalistka.

Na tym krążku artystka sięgnęła po nowoczesne rozwiązania i jest on pełen tanecznych przebojów. Gwiazda wsparła się także klasyką muzyki disco i umieściła w swoich utworach syntetyczne brzmienia z lat 80. Artystka dzięki swoim hitom w ostatnich latach zyskała nie tylko sławę, ale także wzbogaciła swój portfel.

Cleo o swoim podejściu do pieniędzy

Wokalistka pomimo tego, że jest jedną z najlepiej zarabiających artystek w Polsce, ma bardzo rozsądne podejście do pieniędzy. Nie w głowie jej luksusowe marki trwonienie majątku na dodatki z najlepszych domów mody, tak jak to robi np. Danuta Martyniuk, która za swoją ulubioną torebką jest gotowa polecieć na drugi koniec świata. Kobieta w jednym z wywiadów wyznała, że po torebki lata do Stanów Zjednoczonych. Tam są jej ulubione, ekstrawaganckie butiki Diora, Gucci czy Prady.

Cleo z kolei ma bardziej przyziemne podejście do tematu inwestowania w dodatki. Swoje zarobki stara się pomnażać, szukając kolejnych inwestycji, ale nie są nimi modne torebki. Gwiazda, jak większość kobiet na świecie, o wiele chętniej kupuje modele z sieciówek, które w pełni spełniają jej oczekiwania.

Nie jestem z tego typu kobiet, które wywalają pieniążki na jakieś drogie torebki czy buty. Uważam, że jestem bardziej praktyczna i potrafię chodzić z torebką kupioną w jakimś supermarkecie i nie mam z tym problemów. Jak patrzę na artykuły „Gwiazda z torebką za 30 tys.”, to ja od razu myślę, w co bym mogła te pieniądze zainwestować – powiedziała wokalistka w programie „Gwiazdy bez maski” Moniki Tumińskiej.

Trzeba przyznać, że Cleo jest bardzo rozsądna. Nie często bowiem słyszy się takie deklaracje od gwiazd. Od nas dostaje wielkie brawa.


Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - premiera nowej płyty

Cleo - gwiazdy Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN

Cleo - gwiazdy Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Danuta Martyniuk jest traktowana jak królowa. Zenon Martyniuk po 30 latach małżeństwa nadal obsypuje ją prezentami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×