Cleo pożegnała bliską osobę. To ona pomagała jej zrealizować najbardziej szalone pomysły

Cleo

Cleo

Cleo przekazała smutne wieści. W czwartek zmarła osoba bliska jej sercu. Piosenkarka pożegnała ją pięknym wpisem w social mediach, który poruszył internautów.

Cleo zdobyła popularność w 2013 roku, gdy zdecydowała się nagrać duet z Donatanem. Razem zrealizowali piosenkę My Słowianie. Kilka miesięcy później TVP ogłosiła, że muzycy będą reprezentować Polskę na Eurowizji 2014. Z nową wersją utworu, która zawierała zwrotkę i refren w języku angielskim, zajęli 14. miejsce w finale.

Od tego momentu kariera Cleo nabrała rozpędu. Artystka nie tylko co jakiś czas grywa koncerty (tak jak w sylwestra, gdy wystąpiła w TVP), ale także była jurorką programu The Voice Kids. Chociaż często gości w Telewizji Publicznej, w rozmowie z Jastrząb Post podkreśliła, że pojawia się tam, gdzie ją zaproszą:

Ja się pojawiam w każdej stacji telewizyjnej. Co roku od 8 lat w sylwestra gram w innej stacji. Oczywiście, jestem całym sercem z programem The Voice Kids, bo to są moje dzieciaki, które kocham na maksa.

Cleo pożegnała bliską osobę. Jej krawcowa Małgorzata Pacholska nie żyje

Cleo zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów, z którymi stara się być w stałym kontakcie. To dla nich prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie dzieli radosne i smutne chwile. W piątek pożegnała Małgorzatę Pacholską, krawcową, z którą przez wiele lat współpracowała.  Na Instagramie udostępniła ich wspólne zdjęcie, w podpisie zdradziła, że to ona pomagała jej zrealizować nawet te najbardziej szalone pomysły:

Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia @margomarco – wybitna krawcowa i przede wszystkim kobieta o Wielkim Sercu ❤… Pamiętam jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje pytając: – Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć? Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu wszystko da się uszyć❤
Bardzo smutno…

Internauci w komentarzach łączą się z piosenkarką w bólu i próbują jej dodać otuchy w tym trudnym czasie:

  • Jeszcze kilka dni temu pisałam z Panią Gosią, opowiadała mi, że jest w szpitalu od jakiegoś czasu i co się dzieje, ja wysyłałam dużo zdrówka i mówiłam, że będzie wszystko dobrze. Pani Gosia walczyła do samego końca. Miejmy nadzieję, że tam u góry jest dobrze.
  • Aż ciężko w to uwierzyć, że ludzie, których najbardziej kochamy odchodzą tak szybko.
  • Wszyscy zobaczymy się z nią po drugiej stronie🖤 pani Gosia robiła cuda dla ciebie. Trzymaj się Cleoś.

Kreacje, które pani Małgosia stworzyła dla Cleo możecie znaleźć w naszej galerii.


Cleo jest w żałobie. Jej krawcowa nie żyje

Cleo jest w żałobie. Jej krawcowa nie żyje

Cleo jest w żałobie. Jej krawcowa pani Małgosia nie żyje

Cleo jest w żałobie. Jej krawcowa pani Małgosia nie żyje

Cleo jest w żałobie. Jej krawcowa pani Małgosia nie żyje

Cleo jest w żałobie. Jej krawcowa pani Małgosia nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×