NewsyCleo trafiła do szpitala: "Zrobiłam to sobie na własne życzenie"

Cleo trafiła do szpitala: "Zrobiłam to sobie na własne życzenie"

Cleo w szpitalu
Cleo w szpitalu
Natalia Brzostowska

20.10.2015 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cleo i jej partner taneczny są jednymi z faworytów do wygrania Kryształowej Kuli w Tańcu z Gwiazdami. W programie zostało już tylko 5 par. Niedawno informowaliśmy, że wokalistka, która od 3 miesięcy trenuje pod okiem Jana Klimenta. sporo schudła.

Okazuje się jednak, że przeciążenie organizmu jakie sobie zafundowała zaważyło na jej zdrowiu:

Od jakiegoś czasu borykam się z nieprzyjemną kontuzją żeber, która jest wynikiem przeforsowania podczas moich szalonych treningów. Podczas występu wbrew zaleceniom wykonałam kilka figur, które niestety dały mi kość. Zrobiłam to na własne życzenie..kiedy coś robię staram się dać z siebie wszystko i czasem mnie ponosi :)  Mimo to nie poddaje się i działamy dalej, robię 2 dni przerwy i w poniedziałek mam nadzieję wrócić do treningów w pełni sił i zdrowia

- napisała w sobotę na Facebooku

Jak podaje Fakt, sprawa była poważniejsza niż mogłoby się wydawać. Zbyt duże zaangażowanie i wysiłek ponad siły sprawił, że Cleo trafiła do szpitala. Treningi do Tańca z Gwiazdami to nie jedyne obowiązki wokalistki. W między czasie jeszcze koncertuje i spotyka się z Fanami. Po opublikowaniu powyższego wpisu na portalu społecznościowym zagrała jeszcze koncert. a później poświęciła czas fanom W efekcie zasłabła za kulisami, została przewieziona do szpitala i tam lekarze starali się postawić ją na nogi.

Cleo i Jan Kliment
Cleo i Jan Kliment
Cleo i Jan Kliment
fot. AKPA
Cleo i Jan Kliment fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także