Szukaj

Cezary Pazura pokazał pokój syna. To kolejne stylowe pomieszczenie w ich domu

Cezary Pazura - pokój syna

Cezary Pazura - pokój syna

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z synkiem. Antek to już duży chłopiec, jednak my zaglądamy do jego pokoju. We wnętrzu czuć rękę Edyty Pazury i od razu widać, czym interesuje się chłopiec. Zobaczcie.

Cezary Pazura jest dumnym tatą czworga dzieci. Ma trzy córki i syna. Zanim związał się z obecną żoną, Edytą, z która ma troje młodszych potomków, był w dwóch związkach. Owocem pierwszego małżeństwa aktora jest Anastazja Pazura, która jest już dorosłą kobietą, ma 32 lata i świetnie dogaduje się z nową rodziną. Kiedy miała zaledwie 4 lata, została sama z ojcem:

Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe – wspominał w swojej autobiografii Pazura.

Troje młodszych pojawiło się dużo później, kiedy układał sobie życie z obecną małżonką i był na zupełnie innym etapie życia, więc ojcostwo przeżywa zupełnie inaczej. 11-letnia Amelia, 8-letni Antoni oraz 2-letnia Rita mają pełną rodzinę, a Cezary nie widzi poza nimi świata. Chętnie spędza z nimi czas i chwali się wspólnymi zdjęciami. W sobotę pokazał zdjęcie z pokoju synka.

Jak urządzony jest pokój syna Cezarego Pazury?

Cezary Pazura podkreśla, że z synem łączy go szczególna więź. W jednym z postów na Instagramie napisał:

SYN! Moja duma. Mój „dziedzic”. Relacje z Synem najważniejsze, ale też najdelikatniejsze… wrażliwy po ojcu, piękny po Matce. Trzeba dbać, kochać i hodować. Nauczyć właściwych wyborów. Łatwo nie jest i lekko nie będzie. Ale razem damy radę.

Czarek i Antek w sobotę uczyli się języka angielskiego. Przy okazji aktor pozwolił internautom zajrzeć do pokoju chłopca. We wnętrzu widać rękę Edyty Pazury, która słynie z dobrego smaku i tego, że cudnie urządziła dom.

Na pierwszym planie oczywiście pozują ojciec z synem. Jak wygląda azyl małego Pazury? Jest jasno i przestronnie. Antek ma do dyspozycji funkcjonalne biurko do pracy, a także sporo półek, na których może trzymać swoje zabawki. Na parapecie widać mikroskop, na ścianie wisi też gitara, a więc można się domyślać, że maluch rozwija swoje zainteresowania, które są bardzo zróżnicowane. Jest także wygodne łóżko, a odpowiednie oświetlenie zapewniają rozmieszczone w kilku miejscach lampy.

Wszystko jest świetnie rozmieszczone i uporządkowane. To prawdziwy raj dla 8-latka.

Jak widać, Edyta Pazura zadbała o to, żeby każdy członek rodziny miał swój własny, pięknie urządzony kącik w ich domu.


Cezary Pazura - pokój syna

Cezary Pazura - pokój syna

Edyta i Cezary Pazura - WOŚP 2021

Edyta i Cezary Pazura - WOŚP 2021

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×