Szukaj

Instagram Pazurów tonie w zdjęciach wnętrz. Wybraliśmy najlepsze. To jak przeglądanie luksusowego katalogu

Dom Pazurów

Dom Pazurów

Edyta Pazura sprawdza się nie tylko w roli mamy, jest także dobrze zorganizowaną bizneswoman. To także mistrzyni w urządzaniu wnętrz. Jest odpowiedzialna za wygląd rodzinnego domu w stolicy. Lubi także doradzać znajomym.

Edyta i Cezary Pazura są bardzo aktywnym małżeństwem, udzielającym się dość często w mediach społecznościowych. Obydwoje dbają o to, aby ich fani byli na bieżąco z ich codziennym życiem. Żona aktora spełnia się w macierzyństwie, a swoimi doświadczeniami chętnie dzieli się z innymi, opisując swoje perypetie na blogu o tematyce parentingowej Maybe baby.

Wspólnie z mężem prowadzą także kanał w serwisie YouTube, na którym również można podejrzeć, jak wyglądają ich codzienne sprawy. Ilość subskrypcji sięgnęła już liczby 687 tysięcy.

Cezary i Edyta Pazurowie: jak wygląda ich dom?

Edyta Pazura od dawna pasjonuje się projektowaniem wnętrz. Z tego powodu urządzenie własnych czterech kątów nie było dla niej trudnością.

Mieszkamy w domu jednorodzinnym, bardzo wygodnym dla nas. Pewnie ktoś bardziej wymagający zdziwiłby się na jego widok. Jesteśmy tak zwaną „middle class”. Staramy się żyć wygodnie, rodzinnie, blisko siebie – zdradził Pazura jakiś czas temu w nagraniu na Youtube.

Wnętrza ich domu bardzo często są udostępnianie na instagramowym profilu blogerki. Gwiazda jest inspiracją dla fanów, którzy są pod wrażeniem jej pomysłów na aranżację i wystrój poszczególnych pomieszczeń. Ma talent także do dekorowania, co niejednokrotnie udowodniła w czasie Świąt Bożonarodzeniowych, czy Wielkanocy.

Wygląd domu Pazurów z zewnątrz

Willa Pazurów już od samego wejścia robi wrażenie na odwiedzających ich gościach. Edyta dba o to, by nie tylko wnętrze było stylowe i eleganckie. Taras to miejsce, w którym bardzo często odpoczywa wraz z mężem, dlatego też nie brakuje tu pięknych widoków i zachwycającej roślinności. Kamienne schody robią niesamowite wrażenie.

Kuchnia z jadalnią

Pazurowie postawili na duże otarte przestrzenie, dzięki temu wnętrza wyglądają na optycznie większe, niż są w rzeczywistości. Połączenie kuchni z otwartym salonem i jadalnią to strzał w dziesiątkę. Wszystko wygląda tu bardzo spójnie, tworząc idealną całość. W kuchni znajdują się białe meble, a w części jadalnej krzesła z szarym obiciem i białymi nogami. Uwagę zwracają również klimatyczne dodatki: półka z ziołami w stylu rustykalnym i oryginalne lampy w kształcie imbryków.

Projektując swój dom, lub wnętrza innym osobom, lubię nadać charakter takimi właśnie smaczkami – mówiła w Super Expressie Edyta.

Salon

Salon to prawdopodobnie największe pomieszczenie w ich domu. Edyta wybrała do niego sporą kanapę w kolorze szarym i białe meble. Nie zabrakło także dużego telewizora. O ciepło we wnętrzu dba klimatyczny kominek. Jest tu także mnóstwo zdjęć, kwiatów oraz srebrnych i złotych ozdób.

Sypialnia

Na Instagramie Edyty zobaczyć można również sypialnię pary. Wyróżniającym elementem pomieszczenia jest tapeta na ścianie w biało-granatowe pasy. Rama łóżka posiada identyczne barwy. Z boku znajdują się nocne stoliki oraz klimatyczne lampy.

Jesteście ciekawi pozostałej części domu? Sprawdźcie w galerii.


dom Cezarego i Edyty

dom Cezarego i Edyty

dom Cezarego i Edyty Pazury

dom Cezarego i Edyty Pazury

dom Cezarego i Edyty Pazury

dom Cezarego i Edyty Pazury

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×