Szukaj

Britney Spears pochwaliła się prywatnym samolotem. Niezłe wnętrze! Jest tu bardzo luksusowo

Britney Spears ma prywatny samolot

Britney Spears ma prywatny samolot

Britney Spears 2 grudnia skończy 38 lat. Z tej okazji ukochany zabrał ją na wakacje na wyspę Maui. Księżniczka popu opublikowała zdjęcia z lotu. Tak w środku wygląda jej luksusowy samolot. Wnętrza robią wrażenie.

Britney Spears stała się sławna na całym świecie już jako nastolatka. Zaczęło się jak w bajce – diamentowe płyty, pierwsze miejsca na listach przebojów i miliony fanów. Niestety popularność ją przerosła i artystka po wydaniu czwartej płyty In The Zone popadła w poważne problemy. Chcąc poradzić sobie ze stresem, jaki towarzyszył jej każdego dnia, sięgnęła po alkohol i narkotyki. W krótkim czasie zaczęły występować u niej pierwsze objawy choroby psychicznej.

Kevin Federline, jej ówczesny mąż, z obawy przed niepoczytalną żoną odszedł razem z dwójką dzieci. Po tych wydarzeniach sąd podjął decyzję o ubezwłasnowolnieniu gwiazdy i oddaniu jej pod opiekę ojca. Od dnia wydania wyroku Jamie Spears wraz z adwokatem Adrew Walletem sprawują pieczę nad nią i jej majątkiem.

Britney jest ubezwłasnowolniona od 2008 roku. Ojciec zadbał o to, aby media nie miały dostępu do informacji o tym, jak wygląda życie prywatne artystki. Dotąd nie wiadomo, jakie postanowienia zawiera wyrok. Ustalono tylko, że piosenkarka nie może samodzielnie zarządzać swoimi finansami i decydować o przebiegu kariery.

Britney Spears chwali się luksusowym lotem

Andrew Wallet blisko dwa lata temu uznał, że ubezwłasnowolnienie może mieć negatywny wpływ na Britney. Krótko po tym, bo już na początku 2019 roku, jej ojciec zachorował, przez co samodzielnie nie mógł sprawować opieki nad córką. Britney bardzo źle to zniosła. Jej prawną opiekunką została doświadczona kuratorka Jodi Montgomery. Z uwagi na to, że stan psychiczny wokalistki nie poprawiał się, sąd podjął decyzję o przedłużeniu ubezwłasnowolnienia do lutego 2021 roku.

Piosenkarka z pomocą adwokatów złożyła do sądu wniosek, w którym domagała się zakończenia trwającej od 12 lat kurateli. Niestety sąd tylko w części uznał jej żądania za uzasadnione. Na jej wniosek majątkiem ma współrządzić firma Bessemer Trust.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo sąd może podjąć decyzję o przywróceniu jej pełni praw. Wokalistka rzadko korzystała z social mediów, jednak dzisiaj pochwaliła się, że wspólnie ze swoim chłopakiem, Samem Asgharim, który jest trenerem personalnym, wybrała się na luksusowy lot. Zdjęcia z podróży opatrzyła krótkim opisem:

W tej chwili pracuję nad sobą. P.S. chciałam być kreatywna!

Z pewnością pierwsza część odnosi się do jej fanów, którzy w obawie przed tym, że ojciec więzi ją w domu, utworzyli ruch Free Britney. Druga część opisu odnosi się natomiast do dzieła, jakie artystka stworzyła w trakcie podróży. Metodą carvingu wycięła z warzyw kolorowe kwiaty i stworzyła na talerzu kolorową kompozycję.

Okazuje się, że para udała się wspólnie na wyspę Maui znajdującą się na Hawajach. Jest to prezent od Sama dla Britney, która 2 grudnia będzie świętowała 38. urodziny. Na zdjęciach widać, że zakochani czują się świetnie w swoim towarzystwie i korzystają z wolnego czasu z dala od zaborczego ojca.


Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×