Szukaj

Co ona wyprawia?! Brigitte Macron zwyzywała Emmanuela przy pracownikach! O mało nie rozniosła Pałacu Elizejskiego!

Brigitte Emmanuel Macron

Brigitte Emmanuel Macron

Kłótnia Emmnuela i Brigitte Macronów

Okazuje się, że nie tylko Melania i Donald Trumpowie przechodzą trudne chwile w swoim małżeństwie. Francuskie media donoszą o ciężkim czasie w związku Brigitte i Emmanuela Macronów. Przebieg ostatniej nieprzyjemnej i bardzo emocjonalnej rozmowy opisał w mediach jeden z pracowników Pałacu Elizejskiego.

Jeśli wierzyć w relacje lokalnej prasy, Brigitte ma podobno sporo uwag do zachowania swojego męża, który coraz częściej staje się obiektem kpin wśród Francuzów. Ostatnio miała mu zarzucić brak skuteczności w tłumieniu osobistych afer, co de facto skończyło się jeszcze większą aferą 🙂

Funkcjonariusz na co dzień pracujący z parą prezydencką wyznał, że słyszał wrzaski Brigitte, która trzaskała drzwiami i rzucała przedmiotami o podłogę. Całą sytuację opisał w dość kontrowersyjny sposób:

Było tak ostro, że niemal trzęsły się mury rezydencji.

Pałac Elizejski odmówił komentowania wątpliwych rewelacji, które obiegły już światowe media. Z pewnością bierny stosunek do doniesień nie uratuje spadającego poparcia dla Macrona, które jest najniższe w historii jego prezydentury. Z danych AFP dowiadujemy się, że Emmanuel ma poparcie na poziomie 29%:

Wypracowany przed wyborami wizerunek młodego, pewnego siebie, zdolnego prezydenta od dawna – choć powoli – wymykał się politykowi spod kontroli – ocenia thelocal.fr.

Czy czeka nas kolejny kryzys w wyższych sferach?

HIT! Paparazzi przyłapali 65-letnią Brigitte Macron w bikini na igraszkach z Emmanuelem!

Takiego skandalu jeszcze nie było. Do sieci trafiło zdjęcie rozradowanego Emmanuela Macrona w towarzystwie transseksualnych mężczyzn

Brigitte Macron przyćmiła Melanię Trump podczas spotkania w Nowym Jorku. W kanarkowej kreacji wyglądała bosko!

Brigitte Macron po raz pierwszy zdradziła intymne szczegóły z życia z młodszym partnerem! „Jedyną wadą Emmanuela jest to, że…”


Emmanuel Macron z żoną Brigitte Trogneux

Emmanuel Macron z żoną Brigitte Trogneux

Brigitte Macron zalana łzami na pogrzebie Charles'a Aznavoura

Brigitte Macron zalana łzami na pogrzebie Charles'a Aznavoura

Emmanuel Macron i Brigitte Trogneux - różnica wieku

Emmanuel Macron i Brigitte Trogneux - różnica wieku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×