Szukaj

Brad Pitt wyniósł się od Jennifer Aniston, a zdjęcia wylądowały na dwóch stronach tabloidu. O co poszło?

Brad Pitt, Jennifer Aniston

Brad Pitt, Jennifer Aniston

Brad Pitt wyprowadził się od Jennifer Aniston. Nie ma żadnych wątpliwości, bo został sfotografowany, jak wynosi kartony ze swoimi rzeczami. Zobaczcie, co pisze zagraniczna prasa.

Brad Pitt i Jennifer Aniston, według informatorów zagranicznych tabloidów, przez ostatnich kilkanaście miesięcy odbudowywali swój związek. Byli widywani razem, flirtowali podczas projektu online, w którym wcielili się w postacie z Fast Times w Ridgemont High. Wydawałoby się, że wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, ale paparazzi dopatrzyli się, że aktor wynosi swoje rzeczy z domu byłej żony. Wyprowadza się, więc powstały domysły, że nic nie wyszło z odświeżonej relacji.

Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna.

Dlaczego Brad Pitt wyprowadza się od Jennifer Aniston?

Przez ostatnie cztery lata Brad, który niedawno spędził trochę czasu jako wolontariusz w banku żywności w Los Angeles, walczy jak może o wspólną opiekę nad dziećmi, które wychowywał razem z Angeliną Jolie, kiedy byli małżeństwem.

Chce tylko, żeby to się skończyło – mówi informator „New Idea”, dodając: – Nie prosi o wiele przecież, jest ojcem, ma prawo do opieki 50/50.

Niestety gwiazda Czarownicy po raz kolejny próbuje opóźnić postępowanie. Po tym, jak nie udało jej się usunąć sędziego przewodniczącego, napisała pismo z prośbą o zwolnienie ze sprawy psychologa powołanego przez sąd, dr Stana Katza, który oceniał sześcioro dzieci byłej pary. Jeśli to zostanie spełnione, będzie to oznaczać, że będą musieli ponownie rozpocząć proces i znaleźć opinie u innego lekarza.

Informatorzy podają, że Brad nazwał to grami Angeliny. Jeśli z jakiegoś powodu werdykt nie pójdzie po jego myśli, chce wyprowadzić się do Missouri, gdzie dorastał, aby odpocząć od wszystkiego i oczyścić myśli. Wie, że Hollywood zawsze będzie przy nim, ale będzie potrzebował trochę czasu. Stąd doniesienia o jego wyprowadzce.

Zdjęcia z okładki New Idea, które mają być jakoby dowodem na to, że już pakuje kartony, to ujęcia z jego wolontariatu. Dodatkowo nie ma jeszcze żadnego dowodu potwierdzającego, że Jennifer Aniston i jej były mąż razem mieszkali.

Wam pozostawimy ocenę doniesień.


Brad Pitt wyprowadził się od Jennifer Aniston

Brad Pitt wyprowadził się od Jennifer Aniston

Brad Pitt wyprowadził się od Jennifer Aniston

Brad Pitt wyprowadził się od Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×