Szukaj

Sąd odrzucił wniosek Angeliny Jolie w sprawie rozwodowej. Dopatrzyła się naruszenia przepisów

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najpiękniejszy par Hollywood. Ich uczucie wygasło, a małżonkowie od kilku lat porozumiewają się jedynie za pośrednictwem prawników. Na ostatniej rozprawie sąd oddalił bardzo ważny wniosek. 

Angelina Jolie i Brad Pitt swego czasu byli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Ich uczucie wybuchło, kiedy jeszcze filmowy amant był mężem Jennifer Aniston. Aktorzy spotkali się na planie filmu Pan i Pani Smith. Zagrali tam małżeństwo, które miało bardzo burzliwe losy, ale ostatecznie miłości udało się zwyciężyć. Niestety w prawdziwym życiu ten scenariusz się nie potwierdził. Na samym początku uczucie Brada do Angeliny było tak silne, że postanowił on zakończyć swój związek z Aniston.

Przez kilka miesięcy aktorzy nie afiszowali się z uczuciem. Kiedy Brad sformalizował swój rozwód z gwiazdą serialu Przyjaciele, przestał ukrywać miłość do nowej partnerki. Ich związek okazał się na tyle silny, że razem wychowywali aż sześcioro dzieci. Troje adoptowanych oraz troje biologicznych. Brad i Angie byli ze sobą od 2005 roku, a w 2014 roku zdecydowali się wziąć ślub. Wydawało się, że tego uczucia nic nie jest w stanie zniszczyć. Przez wiele lat uchodzili oni za jedną z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej zgodnych par. Zaledwie dwa lata po ślubie do sądu wpłynął wniosek rozwodowy, który złożyła Angelina.

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Ciąg dalszy i nowe informacje

Od czterech lat Angelina i Brad toczą w sądzie prawdziwą rozwodową batalię. Małżonkowie w żaden sposób nie mogą się dogadać – nikt z nich nie zamierza także odpuścić. Najwięcej kontrowersji wzbudza opieka nad dziećmi. Brad chciałby, aby każde z nich miało taki sam udział w wychowaniu pociech, i aby wszystkie obowiązki dzielili po połowie. Aktorka nie chce nawet o tym słyszeć.

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — niedawno donosił magazyn Us Weekly.

W ostatnim czasie Angelina złożyła wniosek o odsunięcie od sprawy jednego z sędziów. We wniosku napisała, że ma on biznesowe powiązania z prawnikami Brada. Nie przychylono się jednak do jej prośby. Sąd Najwyższy Kalifornii Orange County orzekł wyrok niekorzystny dla Jolie.

Sędzia Ouderkirk nie jest pozbawiony możliwości pełnienia funkcji sędziego tymczasowego w tej sprawie. Sąd odrzuca wniosek – napisano w uzasadnieniu.

Dokumenty rozwodowe zostały ujawnione na łamach tabloidu Daily Mail. Okazuje się jednak, że byli małżonkowie znają doskonale wspomnianego sędziego. To on w 2014 roku udzielił im ślubu.


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie z synem w restauracji

Angelina Jolie z synem w restauracji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×